BIST 1.408
DOLAR 8,06
EURO 9,67
ALTIN 460,38
HABER /  MAGAZİN

Sibel Can kocasından intikam almış

Sibel Can ile Sulhi Aksüt'ün boşanma davası ilginç bir hal alıyor. Can'ın Aksüt'ü neden evden uzaklaştırdığı belli oldu.

Abone ol

Sibel Can, "Sulhi ile Yaşar Nuri Öztürk iyi arkadaşlar. Yaşar Hoca eşi Canan Hanım'ı 6 ay evden uzaklaştırdı. Aynısını ben ona yaptım" dedi.

Eşi Sulhi Aksüt'e boşanma davası açan Sibel Can, ilginç açıklamalar yapmaya devam ediyor. Hürriyet'te Sema Eren imzalı habere göre evden uzaklaştırma olayının arkasında Aksüt-Yaşar hoca arkadaşlığı yatıyor.

Daha fazla yürütemezdim

"Sulhi'yi çok sevdim" diyen Sibel Can, "Sulhi'yi hala da seviyorum. Çocuğumun babası ama çok biriktirdim, biriktirdim, daha fazla yürütemeyeceğimi anladım. Boşanma kararını bir yıl önce aldım" dedi. Can, Aksüt'ün çocuklarına asla kötü davranmadığını, ancak eşi için evden 6 ay uzaklaştırma cezası aldırmasının başka nedenleri olduğunu, bunu Aksüt'ün de çok iyi bildiğini söyledi. Herşeyi organize eden Sulhi'ydi Sibel Can, şunları söyledi:

"Sulhi ile Yaşar Nuri Öztürk çok iyi arkadaşlar. Hatırlarsanız Yaşar Nuri Öztürk'in, eşi Canan Öztürk'ü danışmanı ile aldattığı iddia edilmişti. Kadıncağız da bunları basmıştı. Aldatılan, mağdur olan Canan Hanım, 6 ay evden uzaklaştırıldı. Bütün bunları avukatlarla organize eden Sulhi'ydi. Şimdi ben ona aynısını yaptım. Kezban Hatemi ile birlikte onu evden uzaklaştırdım. Böyle bir karar çıkarttırmamın tek sebebi budur. Canan Hanım'ın intikamını ben aldım."

6 AY UZAKLAŞTIRMA

Beykoz Aile Mahkemesi'ne başvuran Yaşar Nuri Öztürk, eşi Canan Öztürk tarafından şiddete maruz kaldığını ve can güvenliğinin olmadığını iddia etmişti. Mahkeme, Canan Öztürk'e 6 ay süreyle evden uzaklaştırma cezası verdi.

ÖNCEKİ HABERLER
Dünyayı zıplatan nükleer deneme
PKK namusa göz dikiyor!
Komşuya 5 yıl sonra ilk ziyaret
Dünyanın en değerli şirketi Çinde
Gürbüz Çapana şok hapis
Ya Deniz Seki frikik verirse
Bu diyetle 5-10 kilo verebilirsiniz
Ünlülerin tarikatı yargı önünde
Saraçoğluna coşkulu taraftar ayarı
14lük kızın başına gelenler
Yorumlar 6 yorum