BIST 1.408
DOLAR 8,09
EURO 9,67
ALTIN 462,32
GÜNCEL

Sapık Alihan yakalandı Özgecan Aslan ve tecavüz itirafı videosu kan dondurdu

Twittera düşen Alişan Ş. isimli kişinin videoları sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Atatürk resmi ile Türk bayrağını yakan Alihan Ş. Özgecan Aslan hakkında söylediği sapıkça sözler ve 3 yaşındaki kıza tecavüz itirafı ile kan dondurdu. Alihan Ş. sonunda gözaltına alındı.

Sosyal medya Alihan Ş. isimli kişinin videoları ile ayağa kalktı. Bir videosunda Atatürk'ün fotoğrafını yakan Alihan Ş. bir diğer videoda ise Türk bayrağını yırtıp parçalara ayırıyordu. Alihan Ş. 'nin ortalığı ayağa kaldıran videolarından ikisi ise kan dondurdu. Sosyal medyadan bir kızla konuştuğu kayıtta Alihan Ş. 3 yaşındaki bir kız çocuğunu çikolata ile kandırıp kümese götürdüğünü ve orada tecavüz ettiğini itiraf ediyor.

Alihan Ş.'nin tecavüz kurbanı olan Özgecan Aslan'ın fotoğrafıyla yaptığı çekim ise tam anlamıyla mide bulandırıcıydı. Alihan, 'Özgecan'a ben tecavüz edecektim' dediği olay kayıt sonrasında gözaltına alındı. 17 yaşında olduğu belirlenen Alihan Ş., emniyetteki sorgusunda, 3 yaşında kız çocuğuna tecavüz ettiğinin yalan olduğunu söylediği ve paylaşımları “trendtopic” olmak için yaptığını ifade ettiği belirtildi.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
'Sapık Alihan' gözaltına alındı! Bebeğe tecavüz, Özgecan Aslan ve Atatürk paylaşımları
Amirallerin bildirisinin yayınlandığı gece CHP İstanbul milletvekili Aykut Erdoğdu'dan şok sözler
Hakan Bayrakçı ve Mücahit Birinci birbirine girdi! Yumruklar masaya indi
Bir Zamanlar Kıbrıs 2. Bölüm Fragmanı çıktı
İstanbul'da ağlayan çocuğa aldırış etmedi! Sokak ortasında darp etti
İstanbul’da motosikletli sürücünün feci ölümü kamerada
Kefaret 21. bölüm fragmanı
Teşkilat 6. bölüm fragmanı
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. bölüm fragmanı
Kardeşlerim 8. bölüm fragmanı
Yorumlar