HABER /  GÜNCEL

Rasim Ozan Kütahyalı Sabah'tan kovuldu mu ne dedi?

Rasim Ozan Kütahyalı şok üstüne şok yaşıyor. Bugün Sabah Gazetesi'nde ne yazacak diye merak edenler köşesine baktığında boş buldu. Sabah Gazetesi ROK konusunda resmi bir açıklama yapmasa da kovulduğu söyleniyor. Peki Rasim ne dedi Beyaz TV'deki skandal yayının görüntülerinde ne vardı?

Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV'deki programında söylediği 'Boşnak Saksosu' sözleri sebebiyle işini kaybetti. Önce Beyaz Tv kanaldaki işine son verdi. Bugün de Sabah Gazetesi Rasim Ozan Kütahyalı'nın köşesini boş bıraktırdı. Sabah Gazetesi ROK'un işine son verip vermediğine dair resmi bir açıklama yapmış değil. Ancak söylenenler sessiz sedasız Rasim Ozan Kütahyalı'nın kovulduğu yönünde. MHP Milletvekili Saffet Sancaklı dün yaptığı açıklamada Sabah gazetesinden de gereğini yapmasını istemişti.

Rasim Ozan Kütahyalı ne diyor böyle! Attığı twitlere bakın

Bugün Rasim Ozan Kütahyalı'nın Sabah Gazetesi'nde yazısının çıkıp çıkmayacağı merak konusuydu. Gazeteyi açanlar ROK'un sayfasını boş buldular. Sayfada herhangi bir veda notu dahi bulunmuyordu.

RASİM OZAN KÜTAHYALI NE DEDİ? : 20.11.2017 tarihindeki Beyaz TV'deki Derin Futbol programlarında Rasim Ozan Kütahyalı'ya bir şaka yapıldı. İlaçlı bir içeceğe maruz kalan Rasim Ozan Kütahyalı o kadar öfkelenmişti ki canlı yayında ağzından şoke eden şu sözler döküldü;

O ne öyle kusturmalı Boşnak saksosu gibi numaralar yaptırdın. Mahvettin beni ya...(Şaka oldu tamam diye Ertem Şener araya girince) O zaman gelsin sana yapsın kusturmalı Boşnak işini..."

Rasim Ozan Kütahyalı gerçekte ne dedi bir şok iddia daha!

Rasim Ozan Kütahyalı nereli eşi kim Beyaz Tv'deki şaka ne?

ÖNCEKİ HABERLER
Bir skandal daha! 3 yaşındaki çocuğu serviste unuttular!
DEAŞ’ın sınırda çocuk pazarlığı! Telefon konuşmaları deşifre oldu
Darülaceze'de akılalmaz ölüm! Yaşlı kadının saçları...
YÖKDİL sınav sonuçları 5 Kasım 2017 adaylar sonuçları bekliyor
Sıcak dakikalar! İki kişiyi rehin aldı polis operasyon yapıyor
Af haberleri son gelişmeler 26 Ocak yeni af haberleri
Yorumlar 9 yorum