BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 506,76
HABER /  GÜNCEL

Rasim Ozan Kütahyalı ne diyor böyle! Attığı twitlere bakın

Rasim Ozan Kütahyalı sonunda suskunluğunu bozdu 'yaptığım zevzekliktir' dedi. Canlı yayında 'Boşnak saksosu' diyen Rasim Ozan Kütahyalı twitter hesabından açıklama yaptı. İşte ROK'tan gelen son dakika twitleri, bakın ne diyor;

Abone ol

Rasim Ozan Kütahyalı Boşnaklar için kullandığı skandal sözlerin ardından önce Beyaz TV'den kovuldu. Bugün de Sabah Gazetesi'ndeki köşesi boş kaldı. Boşnak saksosu gibi çirkin bir tanımlama ile elindeki medya gücünü bir anda kaybeden Rasim Ozan Kütahyalı sonunda suskunluğunu bozdu.

Twitter hesabından arka arkaya twitler atmaya başlayan Rasim Ozan Kütahyalı, mevzuyu önce Aliya İzzetbegoviç'e oradan da Erdoğan'a bağladı. Vatan millet edebiyatı da yapan Rasim Ozan Kütahyalı finalde ise 'yaptığım zevzeklikti' diyerek sadede geldi.

İşte Rasim Ozan Kütahyalı'nın skandal sonrasında attığı twitler;

-ABD 27 Kasım ve sonrasındaki süreçte Türkiye’ye çok kuvvetli saldırıya hazırlanıyor. Şimdi birlik zamanıdır. Bu ABD saldırısında hedef AK Parti ve Erdoğan değil hedef Türkiye’dir.Hedef tüm Türkiye pasaportlarıdır.

YAPTIĞIM ZEVZEKLİKTİ!
*Ne acı ki benim gibi bilge kral Alia’nın, Bosna direnişinin ve Boşnak halkının hayranı bir adam tam tersi gibi algılatılmak isteniyorum.

*Buna sebep ne olduğunu bile bilmeden yaptığım bir zevzekliktir. Bana öfkeli tüm Boşnak kardeşlerim haklıdır.

BANA KÜFREDEN HAKLI
*Ben samimiyetle incinerek bana küfreden Boşnak kardeşlerimi dahi anlıyor ve hepsine hak veriyorum.


Böyle bir dönemde bana yapılan linci zerre umursamıyorum.Esas küresel linç ülkemize yapılmak üzeredir. Türkiye yaklaşan bu ABD saldırısı karşısında milli mutabakat halinde olmak mecburiyetindedir. 1992 yılında Bosna’da da farklı siyasi gruplar vardı ama ülkelerine saldırıldığında Bilge Kral Alia’nın liderliğinde birleştiler.

-Bizim de ABD saldırısı sürecinde Boşnak direnişini örnek alarak Erdoğan’ın liderliğinde birleşmemiz gerekir. Bosnalıların bilge kral Alia’nın liderliğinde birleşip saldırıları püskürttüğü gibi biz de Erdoğan’ın liderliğinde bunu başarabiliriz. Farklılıklarımızı bir süre için tıpkı Bosna halkının 1992-95 arası yaptığı gibi paranteze almalıyız.Gün birlik ve bütünlük günüdür.

-1992-95 arası Boşnak halkının bilge kral Alia İzzetbegoviç’in liderliğindeki soylu direnişi Türkiye için büyük emsaldir. Ne acı ki benim gibi bilge kral Alia’nın, Bosna direnişinin ve Boşnak halkının hayranı bir adam tam tersi gibi algılatılmak isteniyorum.

Ben ülkemi ve Erdoğan’ı karşılıksız seviyorum. Şahsi durumum hiç önemli değil. Linç de etseler, öldürmeye de kalksalar Erdoğan’ın yanındayım.

-Buna sebep ne olduğunu bile bilmeden yaptığım bir zevzekliktir. Bana öfkeli tüm Boşnak kardeşlerim haklıdır. Ben samimiyetle incinerek bana küfreden Boşnak kardeşlerimi dahi anlıyor ve hepsine hak veriyorum. Bosna direnişine ve halkına bu kadar hayran bir adam olarak bu düştüğüm durumdan ötürü kendimi hiçbir zaman affetmeyeceğim. Benim hayatımda en çok gittiğim dış şehir Sarayova’dır. Başçarşiya’da dolaşmak ruhumu dinlendirir. Çok mutlu olurum. Bizim Galatasaraylı Tarık Hocic’in Sarayova’daki dükkanında Boşnak yemekleri yemeye bayılırım.

-Türkiye olarak Boşnak direnişini örnek almalıyız. Aralık ayında Türkiye’ye cehennemi yaşatmak isteyecekler. Hepimiz şu an buna odaklanmalıyız. Recep Tayyip Erdoğan’ın etrafında millet olarak kenetlenmek zorundayız. Erdoğan’ın nezdinde Türkiye’yi linç etmek istiyorlar. Ben ülkemi ve Erdoğan’ı karşılıksız seviyorum. Şahsi durumum hiç önemli değil. Linç de etseler, öldürmeye de kalksalar Erdoğan’ın yanındayım. Şu an Erdoğan’ı savunmak ülkemizi savunmaktır. Benim en iyi bildiğim iş ölümüne savaşmaktır. Büyük saldırı yaklaşıyor ve ölümüne savaşacağız...

Rasim Ozan Kütahyalı gerçekte ne dedi? Kusturmalı Boşnak s.ksosu ne demek?

Rasim Ozan Kütahyalı gerçekte ne dedi bir şok iddia daha!

Rasim Ozan Kütahyalı nereli eşi kim Beyaz Tv'de yapılan şaka ne?

ÖNCEKİ HABERLER
Pasifik'te ABD donanma uçağı düştü!
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Taşerona kadroda son durum sözleşme 3 yıla uzuyor
Erdoğan'dan İSEDAK Toplantısı'nda flaş açıklamalar
Bizim Hikaye 11.yeni bölüm fragmanı Barış ve Filiz ayrılıyor mu?
Müge Anlı Fatma Uyanık bulundu mu son durum Vahap Varlı kaçıyor
Zarrab'ın avukatıyla ilgili çok konuşulacak CIA iddiası!
Adana'da ikiye ayrılan otomobilde 5 kişi vardı
Memurlar artık itiraz edebilecek! TSK'da...
İmer Özgün nereli eşi kim İstanbullu Gelin'de ortalığı karıştıracak
Yorumlar 51 yorum