HABER /  YEREL

Postanenin ilaçlanmak için kapatılmasına kızan müşteri görevlilere tükürdü

İhlas Haber Ajansı

FATİH’te yeni tip korona virüs tedbiri kapsamında ilaçlanmak için kapatılan postaneye giren bir müşteri postane görevlilerine tükürerek bağırmaya başladı. Polis gelmeden olay yerinden ayrılan şahıs kayıplara karıştı.

Abone ol

Olay, Fatih Hobyar Mahallesi Büyük Postane Caddesi üzerinde bulunan Sirkeci PTT Merkezi Cağaloğlu Şube Şefliği’nde meydana geldi.

Çalışanda yüksek ateş belirtisi görüldü

İddiaya göre, PTT binasının gişe bölümünde bir çalışanda yüksek ateş belirtisi görüldü.  Bunun üzerine gişe bölümü boşaltılırken, kargo bölümündeki çalışanlar ve müşterilerin sağlığı için binanın ilaçlanmasına karar verildi.

Bir müşteri uyarıları dinlemedi içeri girdi

Binanın kapıları ilaçlanmak için kapatılacağı anda bir müşteri tüm uyarılara rağmen içeriye girdi. Çalışanlarının ikazlarına kulak asmayan şahıs dışarıya çıkmamak için tartışmaya başladı.

Postane görevlilerine tükürdü

Görevlilerin yan binada bir çalışanda yüksek ateş belirtisi görüldüğü için ilaçlama yapıldığını söylemesine rağmen işleminin yapılmasını isteyen şahıs dışarı çıkmadı. Postane görevlileriyle tartışan şahıs, iddiaya göre tükürerek bağırmaya başladı. Ağzından tükürük saçtığını söyleyen görevliye ise “İçeride müşteri var, postane çalışıyor. Mesai içindeyiz postane mi kapanır” diye cevap verdi.

Polisi beklemeden gitti

Hiçbir ikaza uymayan ve işleminin yapılmasını istediğini söyleyen kimliği belirsiz şahıs polise ihbar edildi. Postane çalışanlarına zor anlar yaşatan şahıs, bir vatandaşın cep telefonu kamerasıyla da görüntülendi. Polis gelmeden olay yerinden ayrılan şahıs kayıplara karıştı.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Trabzonspor'a Jose Sosa'dan sevindirici haber
Devlet Bahçeli maaşı ne kadar 2020 5 maaşı kaç para ediyor?
Bizbize yeteriz Türkiye kampanyası SMS bağış numarası : 8119
Nasuh tövbesi sahnesi Seferin Kızı dizisinde olay oldu? Nasuh tevbesi nedir?
Kulak ağrısına ne iyi gelir sıcak kompres uygulayın!
Bugün marketler açık mı? Bayramda bakkal ve marketler çalışıyor mu?
Yorumlar