BIST 1.010
DOLAR 7,34
EURO 8,68
ALTIN 485,40
HABER /  SAĞLIK

Patlican cinsel güce birebir

Profosörlerin yaptığı araştırmaya göre, patlıcan yemek erkeğin cinsel gücüne güç katıyor!..

Abone ol

Adana Sıtma Savaş Müdürü Dr. Ahmet Kuytul, yaptığı araştırmayla Türkiye'nin cinsellik haritasını ortaya çıkardı. Kuytul'un 25-29 yaşlarındaki erkeklerle yaptığı araştırmaya göre; kırsalda yaşayanların yüzde 20.7'si, kentlerde yaşayanların ise yüzde 18.8'i ilk cinsel ilişkiye 19 yaşında giriyor. Yine aynı araştırmaya göre, patlıcan yiyen erkeğin seks gücü daha fazla oluyor.

EVLİLİK YAŞI BÜYÜDÜ

Araştırmaya göre; Türkiye'de evlenme yaşı kadınlarda 19.5 iken, bu rakam erkeklerde 23.6... Araştırma, iki farklı neslin kadınları için de evlenme yaşının büyüdüğünü gösteriyor. Araştırmaya katılan 45-49 yaş arasındaki kadınların evlenme yaşı ortalama 18.4 iken, 25-29 yaş aralığındaki kadınların evlenme yaşı ortalama 20.4... Yani genç kuşakta evlenme yaşı, bir önceki kuşağa göre iki yıl büyümüş.

EĞİTİMLİSİ BEKLİYOR

Kuytul, kızların Doğu'da küçük yaşta evlendirildiklerine işaret edip, bu bölgede ortalama evlenme yaşının 18.1 olduğunu söylüyor. Kuytul'a göre Batı'da bu oran 19.9... Eğitimin ilk evlenme yaşını etkilediğini de ortaya çıkaran Ahmet Kuytul; ortaokul ve üzeri eğitimli kadınların, hiç eğitim almayanlardan 6 yıl daha geç evlendiklerini söylüyor. Araştırmaya göre; erkekler için ortalama ilk evlenme yaşı 24 civarında ve bu, her kuşakta değerini koruyor. Ayrıca araştırma, 15-19 yaş grubundaki kadınların yüzde 5.8'inin hiç eğitim almadığını, yüzde 4.8'inin de ilkokulu yarım bıraktığını ortaya koyuyor

ÖNCEKİ HABERLER
Sezen Bodrumda konser verdi
Erkek beyni nasıl çalışır?
Traveltürk TVye bakan desteği
Sayısal Loto çekildi
Milli Piyango çekildi
Cavit Murtezaoğlu kimdir aslen nereli Cavit Murtezaoğlu kaç yaşındaydı?
Yorumlar