BIST 1.061
DOLAR 7,29
EURO 8,53
ALTIN 477,15
HABER /  MEDYA

Paramparça 24. bölüm Gülseren gidiyor

Paramparça son bölümde nefesler tutuldu. Gülseren evi terkediyor. Hazal'ın şımarıklıkları ise yalıyı birbirine katıyor. Dilara ve Rahmi ise yeni bir plan içindedirler

Abone ol

Paramparça son bölümde nefesler tutuldu. Gülseren evi terkediyor. Hazal'ın şımarıklıkları ise yalıyı birbirine katıyor. Dilara ve Rahmi ise yeni bir plan içindedirler

Gittikleri restoranda Gülseren’in hakarete uğramasıyla çılgına dönen Cansu ortalığı birbirine katar. Üzerine bir de, Cihan ve Gülseren’in ‘yasak aşk’ haberi eklenir. Olanlara daha fazla dayanamayan Gülseren, Cihan ve Cansu’nun tüm engelleme çabalarına rağmen evi terk eder. 

screen-shot-2015-05-11-at-10.13.54-am.png

Hazal’ın şımarıklıkları herkesi bezdiriyor
Cansu de tıpkı öz annesi Gülseren gibi inatçı çıkmıştır. Gülseren ne kadar kaçarsa kaçsın Cansu pes etmez. Ölümden dönen Hazal’ın şımarıkları ise artık arkadaşlarını da bezdirir ve Hazal bir anda kendisini yapayalnız bulur.  Üstelik Cihan da onun rol yaptığının farkına varmıştır. 

screen-shot-2015-05-11-at-10.13.01-am.png

Cansu’dan ayrılmak zorunda kalan, Hazal’a ise bir türlü ulaşamayan Gülseren isyan eder: “İki kızım var ama yapayalnızım!”

Gülseren’in peşine adam takan Rahmi Bey, Dilara’ya bazı itiraflarda bulunur. Rahmi Bey’in Gülseren’e bu kadar acımasız davranmasının sebebi aslında kendi geçmişinde gizlidir. 

screen-shot-2015-05-11-at-10.13.22-am.png

Cansu Özkan’ı babası olarak kabul etmiyor.
Öz babası Özkan’ın velayet davası açtığını öğrenen Cansu, Özkan’ın karşısına çıkarak hesap sorar. Özkan, “Ben senin kızın değilim” diyen Cansu’nun kalbini yeniden kazanmak için bir plan yapar ama her şeyi yüzüne gözüne bulaştırır.

GEÇEN HAFTA NELER OLMUŞTU?

Gülseren ve Hazal, içinde bulundukları taksinin düştüğü inşaat çukurunda ölüm ve yaşam arasında gidip gelirken, yalıdaki gündem bambaşkadır. Dilara, Hazal’ın okulda yaptıklarının üzerine bir de Rahmi Bey’in, at çiftliğini yakanın Hazal olduğunu söylemesiyle öfkeden deliye döner.

Hazal’ı yalıdan göndermek konusunda artık hiçbir tereddütü kalmayan Dilara tam bu sırada kazayı öğrenir. 

screen-shot-2015-05-04-at-10.31.42-am.png

Hazal için umut yok mu?
Kaza alanında ise gerçek bir can pazarı yaşanmaktadır. Gülseren taksiden sağ çıkmayı başarır ama Hazal için umut pek yok gibidir. Kaza yerine gelen Dilara gördüğü manzara karşısında şok geçirir. Her şey öyle risklidir ki, kurtarma ve sağlık ekiplerinin müdahale etmesi bile mümkün değildir. Cihan ise tüm olanlardan habersiz, yurtdışında iş seyahatindedir. 

screen-shot-2015-05-04-at-10.32.26-am.png

İki annenin hayati kararı
Saatler ilerledikçe Hazal adına çok zor bir karar alınması gerekir. Dilara ile Gülseren arasındaki fark burada iyice belirginleşir çünkü birbirlerinin tam aksi yönünde davranırlar. İki anne, bu kez son derece hayati bir kararla karşı karşıyadır…

screen-shot-2015-05-04-at-10.31.52-am.png

ÖNCEKİ HABERLER
Suriye'den flaş Süleyman Şah açıklaması!
Kediciği zorlayan müslümanlıkta tanga sorusu!
Denge Araştırma son seçim anketini açıkladı
CHP Erzurum adayı oy isterken şoke oldu!
Patatesin kilosunu kim 5 lira yaptı?
1. nakil ne demek MEB lise nakil sonuçlarına nereden bakılır?
Yorumlar