BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 506,76
HABER /  GÜNCEL

Osman Gökçek kaç yaşında evli mi kimdir?

Melih Gökçek'in oğlu olan Osman Gökçek, Ahmet Gökçek ile kardeş. Beyaz TV'nin başında olan Osman Gökçek, futbolla da içiçe. Peki kimdir Osman Gökçek, kaç yaşında eşi var mı? İşte Melih Gökçek'in çok konuşulan oğlu.

Abone ol

Melih Gökçek ve eşi Nevin Gökçek'in uzun soluklu evliliklerinden iki çocukları bulunuyor. Çocuklarından birinin ismi Ahmet diğerinin ismi Osman. Peki kamuoyu gündemine ismi sıkça gelen Osman Gökçek kaç yaşında eşi var mı?

Osman Gökçek 12 Ekim 1983 yılında Ankara'da doğdu. İlkokulu Hamdullah Suphi İlkokulu'nda okuyan Osman Gökçek, ortaokulu TED Ankara Koleji'nde, lise öğrenimini ise Samanyolu Koleji'nde bitirdi. Osman Gökçek, Başkent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümünü mezunudur.

2002 yılında kurulan Keçiören Gençlik Derneği'ne 9 Mart 2003 tarihinde başkan olan Osman Gökçek, 2006 yılında Çankaya Gönüllüleri Derneği Başkanı oldu. “Türkiye Gençlik Kulübü Federasyonu” ve “Çankaya Gönüllüleri Dernek Başkanı” olarak görevi devam etmektedir. 15 gençlik derneğinin Başkent Gençlik Federasyonu'nu adı altında toplanmasında öncülük etti. Kanal 6 televizyonunda 12 hafta boyunca “Var mı Gençlik Gibisi?” adlı programın yapımcısı oldu.

Osman Gökçek, 2010 yılından beri Beyaz TV Genel Yayın Koordinatörü olarak çalışmaktadır.
Doğum: 12 Ekim 1983 (33 yaşında), Ankara
Ebeveynleri: Nevin Gökçek, Melih Gökçek
Kardeşleri: Ahmet Gökçek
Büyük Ebeveynler: Ahmet Gökçek

Melih Gökçek aslen nereli eşi Nevin Gökçek ve 2 oğlu ile gelini...Melih Gökçek aslen nereli eşi Nevin Gökçek ve 2 oğlu ile gelini...Melih Gökçek aslen nereli eşi Nevin Gökçek ve 2 oğlu ile gelini...Melih Gökçek aslen nereli eşi Nevin Gökçek ve 2 oğlu ile gelini...HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINÖNCEKİ HABERLER
Ayhan Aşan kimdir kızı Seda Sayan'da fena döktürdü
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
FETÖ DHKP/C ilişkisi ortaya çıktı! Erdoğan'ın evini...
15. İstanbul Bianeli tüm hızıyla devam ediyor !
Ver Elini Aşk 5.bölüm fragmanı Ayperi ile Kaan nikah kıyacak mı?
Uluslararası Kukla Festivali için geri sayım başladı
Soylu PKK'nın yeni planını deşifre etti! Hedef neresi?
Son dakika... Erdoğan'dan bomba istifa açıklaması
Son dakika! Muğla'da çatışma çıktı! 5 terörist öldürüldü!
Çukur ne zaman başlayacak tarih belli oldu işte ilk fragman
Yorumlar