BIST 1.154
DOLAR 8,16
EURO 9,65
ALTIN 498,62
HABER /  YEREL

Milli Savunma Bakanlığından 'Pençe-Kaplan Operasyonu'na ilişkin açıklama

Anadolu Ajansı

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, başarıyla devam eden Pençe-Kaplan Operasyonu'nda Türk Silahlı Kuvvetlerinin tek hedefinin teröristler olduğu belirtilerek, "Bundan önce olduğu gibi bu operasyonda da hiçbir sivil zarar görmemiştir, görmeyecektir" ifadesi kullanıldı.

Abone ol

Bakanlıktan yapılan açıklamada, Türk Silahlı Kuvvetlerinin terörle mücadele operasyonlarına ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.

Açıklamada şunlar kaydedildi:  "Başarıyla devam eden Pençe-Kaplan Operasyonu'nda kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizin tek hedefi teröristlerdir. Bundan önce olduğu gibi bu operasyonda da hiçbir sivil zarar görmemiştir, görmeyecektir.‬ Sivil, masum kişiler ile çevre, tarihi, dini yapılar ve kültürel eserler Türk Silahlı Kuvvetleri için dokunulmazdır. Bugüne kadar olduğu gibi aynı dikkat ve hassasiyet, operasyonun gecikmesi pahasına da olsa Pençe-Kaplan Operasyonu'nda da devam etmektedir. ‬Yedi iklim üç kıtaya barışı, adaleti ve huzuru götürmüş atalarımızın yolundan yürümeye devam eden kahraman ordumuz, asil milletimizin destek ve dualarıyla şanlı tarihimize yakışır şekilde insani, ahlaki ve uluslararası değerlere göre terörle mücadelesini sürdürmektedir."

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Adana'da büyük PKK operasyonu! Patlayıcılardan parmak izleri çıktı Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Kurbanbayramı tarihi 2020 Diyanet kaç gün kaldı?
Cep'te yeni korku! Yeni yasa ile taksitleri ödenmeyen telefonlar kapanabilir
Cuma vakti okunacak dualar hangisi cuma duaları okunuşu
Kıyamet gününde Allah'ın yüzüne bakmayacağı 3 kişi 3 büyük günah nedir?
İstanbul'da fuhuş operasyonu! 'Masöz' olarak alıp zorla fuhuş yaptırdılar
Okul öncesi 29 Ekim şiirleri 2 kıtalık kısa Cumhuriyet sözleri
Yorumlar