BIST 1.391
DOLAR 8,73
EURO 10,37
ALTIN 497,44
HABER /  POLİTİKA

MHP'den Doğu Perinçek için çok sert sözler! Mikrop

MHP'de Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek için çok sert bir açıklama geldi. MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman "Çin’den Türkiye’ye yayılan ve aşısı bir türlü bulunamayan Doğu Perinçek mikrobu" ifadelerini kullandı.

Abone ol

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, bir Rus gazetesine MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hakkında açıklamalarda bulunan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek için, "Çin’den Türkiye’ye yayılan ve aşısı bir türlü bulunamayan Doğu Perinçek mikrobu" ifadelerini kullandı.

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in daha önce Kandil'de Abdullah Öcalan'la çektirdiği fotoğrafa da göndermede bulunarak, "Bu şahsı ücretini öderseniz elinde çiçekle Kandil'e gönderebilirsiniz" diye yazdı. MHP Genel Sekreteri Twitter paylaştığı mesajlar şu şekilde:

23 Nisan’da iki dakikalığına Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturtsanız...

"Çin’den Türkiye’ye yayılan ve aşısı bir türlü bulunamayan Doğu Perinçek mikrobu, yayın politikası belli bir Rus gazetesine Sayın Genel Başkanımız hakkında saçma sapan bir beyanat vererek tarafını bir kez daha belli etmiştir.​23 Nisan’da iki dakikalığına Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturtsanız ülkeyi Çin’in eyaleti yapmaya kalkacak olan bu gayrimillî zatın Türk dış politikasına bakışı, gözlerine yapıştırılmış Çin malı çakma gözlüğün gösterdiği gibidir.

Elinde çiçekle Kandil’e gönderebilirsiniz

Sayın Genel Başkanımız siyasetini Türk milletinin menfaatlerine göre şekillendirir. Bu zerzevat gibi Çin kızar mı, Rusya darılır mı,ABD menfaat elde eder mi diye bakmaz. Türk milletinde karşılığı olmayan bu şahsı ise ücretini öderseniz elinde çiçekle Kandil’e gönderebilirsiniz.​Perinçek denen virüs, Kırım’ın Rusya tarafından işgalinin resmîleşmesi ve bu durumun Türkiye tarafından tanınması için mücadele edecek kadar, vatan ve millet sevgisinden mahrumdur. Mekânı Cennet olsun Neriman Nerimanov, yaşasa idi kendisine bu konuda güzel bir cevap verirdi."

ÖNCEKİ HABERLER
Gazilerimize güzel haber! Emekli aylığı bağlanacak torba yasaya eklendi
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Adana'da yakalanan dilenci ile polis arasında şaşırtan diyalog
Erdoğan'dan milletvekillerine 'kuruluş ilkeleri' tepkisi: Pasif davranıyorsunuz
Tuvana Türkay kimdir kaç yaşında Onur Tuna olayı nedir?
Beşiktaş'ın bağış kampanyası gelirine bankalar el koyabilir
İstanbul Sözleşmesiyle ilgili çarpıcı kulis Erdoğan milletvekillerine söyledi
Avustralya’da iki uçak havada çarpıştı: 4 ölü
Bu sefer olayın adresi İzmir! Metro hattına atlayan kişi feci şekilde can verdi
Tuvana Türkay Onur Tuna'yı fena bozdu galaya gaf damga vurdu
Yorumlar 4 yorum