BIST 9.530
DOLAR 32,50
EURO 34,82
ALTIN 2.476,77
HABER /  MEDYA

Mehmed Bir Cihan Fatihi ne zaman başlıyor Kanal D yayın akışı

Mehmed Bir Cihan Fatihi başlama tarihi birinci bölüm fragmanı yayınlandı mı? Uzun süredir beklenen Mehmed Bir Cihan Fatihi'nin birinci bölümü yeniden çekilmişti. Peki Mehmed Bir Cihan Fatihi'nin başlama tarihi belli oldu mu birinci bölüm fragmanı geldi mi? Mehmed Bir Cihan Fatihi ile ilgili tüm bilgiler internethaber'de.

Abone ol

Kenan İmirzalıoğlu'nun başrol oynayacağı Mehmed Bir Cihan Fatihi için geri sayım başladı. Özellikle sosyal medyada merakla beklenen Mehmed Bir Cihan Fatihi ne zaman ekrana gelecek sorusu henüz yanıt bulmadı. Ocak ayında başlanacağı iddia edilen Mehmed Bir Cihan Fatihi birinci bölüm fragmanı daha yayınlanmadı. Peki Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi ekrana gelmeyecek mi?

Kanal D, 2018 yılına damgasını vuracak “Mehmed Bir Cihan Fatihi” dizisi için geri sayıma başladı. Fatih Sultan Mehmet’i Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı iddialı projenin ne zaman başlayacağı henüz netlik kazanmadı. Dizi tutkunları, Kanal D’nin iddialı projesi “Mehmed Bir Cihan Fatihi”ni büyük merak ve heyecanla bekliyor. Fatih Sultan Mehmet’e hayat veren Kenan İmirzalıoğlu’nun diziden yansıyan ilk görüntüleri, bu merakı daha da perçinledi. Ünlü oyuncunun Osmanlı tuğralı yüzüğüyle yer aldığı dizinin ilk afişi de sosyal medyada büyük ilgi çekti. Peki dizinin başlama tarihi belli oldu mu?

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK? Mehmed Bir Cihan Fatihi'nin ne zaman başlayacağı henüz belli olmadı. İddialara göre Mehmet Bir Cihan Fatihi çarşamba günleri ekrana gelecek. Böylece diğer tarihi dizisi Diriliş Ertuğrul ile rakip olacak.

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ BİRİNCİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin afişinin yayınlanmasıyla birlikte izleyiciler merakla dizinin birinci bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. Kanal D'ye baktığımız zaman ise dizinin birinci bölüm fragmanının henüz yayınlanmadığını görüyoruz. 

İDDİALI OYUNCU KADROSU

Çekimlerine geçen ay başlanan “Mehmed Bir Cihan Fatihi”, güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Kenan İmirzalıoğlu’nun yanı sıra Metin Akpınar, Çetin Tekindor, Altan Erkekli, Gürkan Uygun, Funda Eryiğit, Burak Tamdoğan, Ertan Saban, Duygu Boztepe, Sevinç Meşe ve Toprak Sağlam’ın rol aldığı dizinin ocak ayında yayına başlaması planlanıyor.