BIST 4.581
DOLAR 19,97
EURO 21,38
ALTIN 1.249,93
HABER /  GÜNCEL

'Senin yüzünden cinsel isteklerim kalmadı’ diyen kocasını affetmedi

İstanbul’da yaşayan Meryem Ö., kendisine herkesin içinde ‘erkek gibisin, senin yüzünden cinsel isteklerim kalmadı’ diyen kocasına boşanma davası açtı. 70 bin lira tazminat isteyen genç kadının iddialarını ise kocası reddetti.

Abone ol

İstanbul Aile Hukuk Mahkemesi’ne dava açan Meryem Ö. üç yıl önce evlendiği eşinin kendisine küçük düşürücü laflar ettiğini belirterek Süleyman Ö.’ye boşanma davası açtı.

''SENİN YÜZÜNDEN CİNSEL İSTEKLERİM KALMADI''
Meryem Ö. eşi Süleyman Ö.’nün evlendikleri günden beri akraba, arkadaş ortamlarında kendisini küçük düşürdüğünü ileri sürerek, “Eşim evlilik görevlerini yerine getirmiyor. Bana ‘erkeğe benziyorsun. Bana da aileme de yakışmıyorsun. Seninle rezil olmayalım diye sözde evlilik yapıyorum. Böyle yaşayacağız. Beni kendinden uzaklaştırdın. Cinsel isteklerim bile senin yüzünden kalmadı’ gibi sözleri çekilmez oldu. Herkesin içinde de hakaret etmesi ağrıma gidiyordu bu yüzden de sürekli tartışıyorduk” ifadelerini kullandı.

''KOCA OLMAYI ÖĞREN'' GİBİ HAKARETLER
Eşinin iddialarını reddeden Süleyman Ö. ise, “Asıl hakaretlere uğrayan benim. Ben evliliğimi kurtarmak için uğraştım. Bana iş arkadaşlarımın yanında, “sen erkek misin?, kaç paralık adamsın, önce koca olmayı öğren, kocalık vazifelerini yerine getir” gibi hakaretler de bulunuyordu. Evliliğimiz kurtulmasını düşünerek çoğu zaman kulak arkası ettim. Ancak bu hakaretleri artınca tartışmalarımız büyümeye başladı. Başkalarına mahrem, cinsel yaşantımızı hatta benim iktidarsız olduğuma kadar yalanlar anlatıyordu” dedi.

BOŞANMAK İSTİYOR
Süleyman Ö. maddi ve manevi tazminat talebinin reddedilmesini isteyerek boşanmak istediğini söyledi.