HABER /  EMLAK

Kuşadası’nda 5 yıldızlı Suhan 360 Otel icradan satışa çıkarılıyor!

KUŞADASI’nda 5 yıldızlı Suhan 360 Otel icradan satışa çıkarılıyor. 25 milyon değer biçilen otel, 12 milyon 500 bin liradan açık artırma usulü ile ihaleye çıkacak.

Abone ol

İcraburada'nın sitesinde yer alan şartnameye göre Aydın’ın Kuşadası ilçesinde faaliyet gösteren 5 yıldızlı Suhan 360 Otel icradan satılacak.

25 milyon TL değer biçilen otel 12 milyon 500 bin TL’den açık artırma usulü ile ihaleye çıkacak. 5 Mart 2020 tarihinde saat 11.00’da Kuşadası’nda yapılacak ihaleye şartnamede belirtilen teminat bedelini yatıranlar katılabilecek.

250 yatak kapasiteli 5 yıldızlı otel 2015 yılında hizmet vermeye başlamıştı.

"Otelin fiyatının da uygun olduğunu söyleyebiliriz"

Yapılacak olan ihale ile ilgili bilgiler veren icra uzmanı Caner Çakı, Ege’nin tatil merkezlerinden biri olan Kuşadası’nda 5 yıldızlı bir otelin 12 milyon 500 bin TL’den satışa çıkacağını belirterek, şunları kaydetti: 5 yıldızlı Suhan Otel toplam 144 oda 250 yatak kapasitesine sahip ve 2015 yılında inşa edilmiş. Açık artırma ile satılacak olan otelin fiyatının da uygun olduğunu söyleyebiliriz. Şartnameye baktığımızda bilirkişi inceleme raporunda, 5 yıldızlı otelin yeni ve durumunun çok iyi olduğu belirtilmiş.

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Meteoroloji'den 7 ile yoğun kar yağışı uyarısı Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Türkiye-Hollanda maçının biletleri satışa çıktı
AB ilk kez İngiltere'ye büyükelçi atadı
Hamza Hamzaoğlu’nun nafaka davasında karar
FETÖ'den tutuklanan CHP'li başkanın CHP'deki referansı kim sorusu
Şehit Ömer Halisdemir'in adı Uganda'da yaşatılacak
Türkiye kapıları açtı Edirne'de göçmenler Yunanistan sınırına yürüyor işte o görüntüler
Yorumlar