BIST 1.428
DOLAR 8,28
EURO 9,99
ALTIN 482,80
MEDYA

Kızım 30. bölüm fragmanı

Kızım dizisi 30. yeni bölümüyle 3 Mayıs 2019 Cuma akşamı TV8'de olacak. Kızım'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Kızım 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kızım'ın yeni bölümünde neler yaşanacak? Kızım 3 Mayıs 2019 Cuma akşamı TV8'de...

Öykü sekiz yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince, daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır.

Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir, Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak o gün tanıştığı Öykü’yle yaşamayı istememektedir.

Demir ve ortağı Uğur bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler. Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir.

Tüm bu tesadüflerle hayatın biraraya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Kadın 60. bölüm 2. fragmanı
Anneler Günü için süper fırsatlar!
Çukur 63. bölüm 2.fragmanı: 2. sezon 30. bölüm
Volkan Demirel'den sert tepki
Sultanbeyli'de 4 katlı bir binanın çatı katı alev alev yandı.
Sosyal medyayı sallayan soru! Evinizi Suriyeli mültecilere açar mısınız?
Eve eli boş gelen kocasını katletti
27 Nisan Türkiye Gündemi
Ali Koç'tan Ersun Yanal'ın sözlerine tepki "Bizi, sadece biz ilgilendiririz"
Barışma teklifini reddeden kız arkadaşını lüks aracıyla ezdi
Yorumlar