BIST 8.214
DOLAR 27,34
EURO 28,78
ALTIN 1.647,25
HABER /  DÜNYA

Kıyameti oynayarak geçirdiler

MAYA takvimine göre yaşanacak kıyametten etkilenmeyeceğine inanılan Şirince Köyü'nde merakla beklenen 21 Aralık'a girildi

Abone ol

MAYA takvimine göre Marduk gezegeninin dünyaya çarpmasıyla yaşanacak kıyametten etkilenmeyeceğine inanılan Şirince Köyü'nde merakla beklenen 21 Aralık'a girildi.

Gecenin ilk dakikalarında Şirince Köyü'nün caddelerinin çoğu boş kalırken, belirli yerlerde vatandaşlar ateş başında ısınarak ne olacağını merakla bekledi. Kimisi ise teleskopla gökyüzünü izledi.


OLUMLU ENERJİ EVRENE YAYILIYOR

Değişim ve dönüşüm danışmanı Pervin Cülcüloğlu, Şirince Köyü'nün ara sokaklarında mumları duvar üzerine koyup yaktıktan sonra olumlu enerjinin evrene yayıldığını belirterek, 20 Aralık'tan 21 Aralık 2012'ye geçiş saati olan 00.00'da meditasyon düzenledi. Bütün korkularımızdan evrendeki bütün negatifliklerden değişim sürecine geçildiğini söyleyen Cülcüoğlu, "Savaşlar, tüm kötülükler ve bütün korkular, artık geride kalıyor. Yeni bir bilinçlenme ile hepsini unutup, her şeyin güzel olacağı bir dünyaya inanıyoruz. Bu yüzden de olumlu enerjinin toplandığı Şirince'de saat tam 00.00'ı gösterdiğinde hep birlikte olumlu enerjimizi evrene yayıyoruz" dedi.