Kars'ta vakalar arttı kaymakamlık açıkladı! Giriş çıkışlar yasaklandı
![İhlas Haber Ajansı](https://img.internethaber.com/rcman/Cw50h50q95gc/storage/files/images/2019/02/15/iha-logo-512px-amblem-LV3o.jpg)
KARS’ın Digor ilçesine bağlı Yağlıca köyü Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında karantinaya alındı.
Abone olKars’ta Covid-19 salgınıyla mücadele devam ediyor. Covid-19 tedbirleri kapsamında Digor’a bağlı Yağlıca köyü karantinaya alınırken, köye giriş çıkışlar yasaklandı.
Konuyla ilgili olarak Digor Kaymakamlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, “Ülke genelinde Covid-19 ile mücadele kapsamında bulaşıcı hastalığının yayılmasını engellemek, toplum sağlığını ve kamu düzenini korumak amacıyla İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile Yağlıca köyü karantinaya alınmıştır” denildi.
BU FOTO GALERİYE BAKIN
![Gaziantep'te herkes 'bu işi bırak' dedi şimdi kendi dükkanını açtı](https://img.internethaber.com/rcman/Cw640h400q95gc/storage/files/images/2020/11/23/aw172350-05-VLG5_cover.jpg)
Foto Galeri
Gaziantep'te herkes 'bu işi bırak' dedi şimdi kendi dükkanını açtı