BIST 8.335
DOLAR 27,38
EURO 29,01
ALTIN 1.627,65
HABER /  MAGAZİN

Kaan Tangöze kaç yaşında evlilikleri ilk eşi Seçkin Piriler kimdir?

Duma grubunun solisti Kaan Tangöze 25 Kasım akşamı 5 aylık hamile olan sevgili Kıvılcım Ural ile evlendi. Magazin basınında özel hayatı ile sık sık gündem olan Kaan Tangöze ilk evliliğini manken Şeçkin Piriler ile yaptı. Kaan Tangöze'nin iki tane erkek çocuğu var. Yeni karısı Kıvılcım Ural'dan ise bir kızı olacak.

Abone ol

Kaan Tangöze evlendi ikinci eşi olan Kıvılcım Ural 5 aylık hamile bir kızı olacak. Son günlerin magazin basınında en çok yer bulan isimlerinden biri olan Duman grubunun solisti Kaan Tangöze uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Kıvılcım Ural ile evlendi. 5 aylık hamile olduğu ortaya çıkan Kıvılcım Ural ise  Kaan Tangöze'nin ikinci eşi. Kaan Tangöze ilk evliliğini 2010 yılında manken Şeçkin Piriler ile yaptı. Hakan ve Volkan adından 2 erkek çocuğu olan Kaan Tangöze, evlilikleri devam ederken eski eşi Seçkin Piriler'i Kıvılcım Ural ile aldatmıştı. Kaan Tangöze Seçkin Piriler'den anlaşmalı olarak 2016 yılında boşandı. 

KAAN TANGÖZE KIVICIM URAL EVLENDİ: Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ve bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Kıvılcam Ural, bu akşam İstanbul’da düzenlenen bir törenle dünya evine girdi. Kıvılcım Ural gelinliğiyle kameralara poz verdi.

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, 5 aylık hamile sevgilisi Kıvılcım Ural ile dünya evine girdi.

Evlilik töreninin öncesinde Kıvılcım Ural gelinliğiyle kameralara poz verdi. Nikahları kıyılan çift daha sonra müzik eşliğinde dans etti.

İşte nikahtan ilk kare:

KAAN TANGÖZE KİMDİR: Kaan Tangöze 5 Eylül 1973 yılında İstanbul'da doğdu. 

ABD'de eğitimini sürdürürken Yakup Trana ile beraber müzik çalışmalarına da devam etti. Seattle'da yazdığı 'LaLaLa' isimli bir parçası ABD'de yayınlanan iki toplama albümde yer aldı. 1999 yılında, Batuhan Mutlugil ve Ari Barokas'la Duman'ı kurmuştur. Duman kurulmadan önce Ari Barokas ile birlikte Mad Madame isimli grunge/cover yapan bir grupları vardı.

Ocak 2006'da, Duman grubundan Batuhan Mutlugil ve Yakup Trana'yla beraber, Karanlıkta ve Tam Olsun adlı iki parçanın yer aldığı Karanlıkta isimli bir solo çalışma yaptı. Yeşim Salkım'ın Beyhude isimli parçasında vokal yaptı. Vokalistliğini yaptığı Duman grubunun şimdiye kadar 6 stüdyo albümü, 2 konser albümü ve 1 konser DVD'si vardır.

Özel Hayatı : 20 Ekim 2002 tarihinde Türkiye güzeli sevgilisi Ahu Paşakay evinde intihar etmiştir. 24 Mart 2010 tarihinde 5 senedir birlikte olduğu manken Seçkin Piriler ile evlenmiştir.  Kaan Tangöze' nin evlendiği eşi Seçkin Piriler'den Hakan ve Volkan adında iki oğlu olmuştur. 11 Mart 2016 tarihinde Seçkin Piriler'le anlaşmalı olarak boşanmıştır.