BIST 11.116
DOLAR 33,09
EURO 36,23
ALTIN 2.633,71
HABER /  MAGAZİN

Kıvılcım Ural kimdir kaç yaşında babası bakın kimmiş!

Kaan Tangöze ile evlenen medyatik isim Kıvılcım Ural kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor soruları merak konusu oldu. Kaan Tangöze'nin ilk eşi Seçkin Piriler ile sık sık tartışma yaşayan Kıvılcım Ural 1990 doğumlu ve 28 yaşında. Babası ise çok tanıdık Mavi Işıklar grubunun eski gitaristi Fikret Ural. Kıvılcım Ural 5 aylık hamile.

Abone ol

Kıvılcım Ural uzun yıllardır birlikte olduğu Kaan Tangöze ile 25 Ekim gecesi aile arasında yapılan sade bir düğünle evlendi. Peki son günlerde sık sık Kaan Tangöze'nin ilk karısı Seçkin Piriler ile tartışan Kıvılcım Ural ne iş yapıyor, kaç yaşında ve kaç aylık hamile? Magazin basınında sık sık yer bulan Kıvılcım Ural 1990 doğumlu ve şu an 28 yaşında. Babası ise tanıdık isimlerden biri olan Fikret Ural. 5 aylık hamile olan Kıvılcım Ural'ın kız bebeği olacak.Daha önce Kaan Tangöze ilk kez 16 yaşında birlikte oldum diyerek dikkatleri üzerine çekmişti. 

KAAN TANGÖZE KIVICIM URAL EVLENDİ: Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ve bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Kıvılcam Ural, bu akşam İstanbul’da düzenlenen bir törenle dünya evine girdi. Kıvılcım Ural gelinliğiyle kameralara poz verdi.

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, 5 aylık hamile sevgilisi Kıvılcım Ural ile dünya evine girdi.

Evlilik töreninin öncesinde Kıvılcım Ural gelinliğiyle kameralara poz verdi. Nikahları kıyılan çift daha sonra müzik eşliğinde dans etti.

İşte nikahtan ilk kare:

KIVILCIM URAL KİMDİR: 60'lı yıllara damgasını vuran Mavi Işıklar grubunun eski gitaristi Fikret Ural’ın kızı olan Kıvılcım Ural, ünlü müzisyen Kaan Tangöze ile yaşadığı ilişkiyi evlilikle taçlandırdı. İşte, Kaan Tangöze'nin yeni eşi Kıvılcım Ural hakkında merak edilenler...

Kıvılcım Ural, 30 Mart 1990'de dünyaya geldi. Babası Fikret Ural ve ablası Gözde Ural’dır. Lise ve Üniversite eğitimini İzmir’de tamamladı. 60'lı yıllara damgasını vuran Mavi Işıklar grubunun eski gitaristi Fikret Ural’ın kızı olan Kıvılcım Ural, babasının izinden giderek müzikle ilgilendi.

Önce Güzel Sanatlar Lisesi’nde eğitim alan Kıvılcım Ural, ardından 9 Eylül Üniversitesi Dramatik Yazarlık Bölümü’nde tamamladı. İlk zamanlarda bestelerini arkadaşları ve yakın çevresiyle paylaşan Kıvılcım Ural, müziğin yanı sıra kısa film, dizi ve reklam projelerinde yer aldı. Kıvılcım Ural son olarak “Rüya raporları” isimli müzik albümünü çıkardı.

İlk olarak Türk Rock Grubu Duman'ın "Elleri Ellerime şarkısının klibinde rol aldı. Sonrasında Amerikalı Yönetmen Bessy Tangled'in Tolarence ve Yeşilçam'ın sevilen oyuncularından A.Fuat Onan'ın hayat hikayesinden bir bölümün anlatıldığı 'Mutlucu' gibi sanat filmlerinde başrol oynadı. Kreş Grubunun Gül Açan Dudaklar ve Bilge Kosebalaban'ın 'Yalandan' şarkıların da klip yüzü oldu. Melis Birkan ve Muhammer Uzuner'in başrollerini oynadığı 'Saklı Kalan' dizisinde ' Hippie Müzisyen Kız'ı canlandırdı. Sonrasında Gülse Birsel önderliğinde Yalan Dünya dizisine 'Gezegenler ile konuşan kız, Ayşe' ismi ile dahil oldu. 15 yaşındayken tanıştığı Kaan Tangöze ile yıllar sonra bir araya geldi ve beraberlik yaşamaya başladı. İkilinin beraberliği Kaan Tangöze’nin o yıllarda Seçkin Piriler ile evli olması nedeniyle çok konuşuldu.

 Kıvılcım Ural bir süredir birlikte olduğu ve bebek beklediği Kaan Tangöze ile 25 Kasım 2018 tarihinde nikah masasına oturdu.