BIST 1.317
DOLAR 7,89
EURO 9,40
ALTIN 474,21
HABER /  MAGAZİN

Jess Molho nereli kaç yaşında eşi Zeynep Molho ve çocukları kimdir?

Sevilen ve başarılı sunucu Jess Molho kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında soruları merak konusu oldu. VJ olarak tanınan, dizilerde rol alan başarılı sunucunun çift vatandaşlığı var. Annesi İtalyan babası Yahudi asıllı bir Türk olan Jess Molho hem Türk hem de İtalyan vatandaşı. Peki eşi Zeynep Molho kimdir?

Abone ol

Jess Molho kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında soruları merak konusu oldu. Sevilen ve başarılı sunucu Jess Molho Yahudi asıllı Türk ve İtalyan vatandaşı. Çift vatandaşlığı bulunan Jess Molho'nun annesi İtalyan babası ise Yahudi asıllı bir Türk. Peki eşi Zeynep Molho kimdir, kaç çocukları vardır? 

JESS MOLHO KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? ASLEN NERELİ: 4 Ekim 1976 İstanbul doğumlu olan Jess Molho’nun çifte vatandaşlığı bulunmaktadır. Annesi İtalyan babası Yahudi asıllı bir Türk olan Jess Molho eğitim hayatını Türkiye’de geçirmiştir.

Işık Lisesini ve ardından Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olan ünlü sunucu yüksek lisansını Yeditepe Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Uzun yıllardır sunuculuk yapan Jess Molho aynı zamanda oyunculuk kariyerini de sürdürmüştür.

Üniversite yıllarında VJ olarak medyaya atılan Jess Molho Number One TV’de gençlik programı hazırlamıştır.

989 bölüm süren “Yemek Bahane” programını uzun yıllar sunan Jess Molho daha sonra “Kabul Günü” adlı programa devam etmiştir.

Dadı, Çarli İş Başında, Yaprak Dökümü, Mahşer, Sardunya Sokağı, Memur Muzaffer, Prenses Perfinya, Yahşi Cazibe, Köstebekgiller vb. dizilerde rol alan Jess Molho oyunculuk anlamında asıl çıkışını Sihirli Annem adlı yapımla yakalamıştır.

2004 yılında yayın hayatına başlayan ve uzun yıllar devam eden” Sihirli Annem” dizisinde İnci Türkay, Şahap Sayılgan, Nevra Serezli, Defne Joy Foster, Suat Sungur, Zuhal Topal gibi ünlü isimlerle beraber rol almıştır.

2007 yılında Star TV’de yayınlanan “Ünlüler Sirki” adlı yarışmaya katılmış ve ikincilik almıştır.

2009 yılında Kanaltürk televizyonunda "Jess'le Hepsi 1 İnci” adlı yarışmayı hazırlayıp sunmuştur.

Star TV’de ekrana gelen “O Ses Çocuklar” yarışma programının sunuculuğunu yapmıştır.

Türkmax televizyonundaki “Her Şey Tadında” adlı programı İpek Durkal, Sena Keçeli, Turhan Alyakut ve Eyüp Kemal Sevinç gibi isimlerle beraber uzun zaman sunmuştur. Bu programla 2013 yılında 4.Antalya Televizyon Ödülleri komitesi tarafından "En İyi Gündüz Kuşağı Programı" ödülünü almıştır.

Dizi oyunculuğu ve sunuculuğun yanında sinema filminde de rol alan Jess Molho “Süpürr” adlı filmde başrol oynamıştır.

Birkaç senedir TV8 ekranlarında olan “Aramızda Kalmasın” adlı gündüz kuşağı programının sunuculuğunu yapmaktadır.

2002 yılında sunduğu bir programın yönetmeni olan Zeynep Molho ile evlenmiştir. Jess Molho ve Zeynep Molho çiftinin 2007 doğumlu Tibet adlı bir oğulları ve 2012 doğumlu Maya adlı bir de kızları vardır.

Kaynak: Jess Molho kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Eşi Zeynep Molho kimdir?

ÖNCEKİ HABERLER
Hasan Ruhani, Cevad Zarif'in istifasını kabul etmedi
Abdüllatif Şener Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu'na gaz verdi!
Fenerbahçe'de Dirar Club Brugge ile anlaştı
Van Başkale'de ele geçirildi! PKK'lı hainlere bir darbe daha
Aysel Kandemir aslen nereli yaşı kaç eşi ve çocukları kimdir?
Hatay'da trafiği birbirine taktı! Hiç ummadığı şey başına geldi
Yorumlar