BIST 1.404
DOLAR 8,08
EURO 9,66
ALTIN 452,86
HABER /  GÜNCEL

Aysel Kandemir aslen nereli yaşı kaç eşi ve çocukları kimdir?

PTT yeni Genel Müdürü Aysel Kandemir oldu. Kenan Bozgeyik'ten boşalan koltuğu oturan PTT yeni Genel Müdürü Aysel Kandemir kimdir, aslen nereli ve evli mi eşi kim soruları merak konusu oldu. Aysel Kandemir aslen Kayserili ve ve 49 yaşında. Hukuk eğitimi alan Aysel Kandemir evli ve 2 çocuğu var.

Abone ol

PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik'in görevden alındığı, yerine Bilgi Teknolojileri Kurumundan Aysel Kandemir'in getirildiği bildirildi. Aile Bakanlığı Müsteşarlığı görevini de yapan Aysel Kandemir aslen nereli, kaç yaşında ve eşi kim soruları merak konusu oldu.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşarı görevine getirilmişti. Peki PTT Genel Müdürü olan Aysel Kandemir kimdir? Aysel Kandemir nereli ve kaç yaşında? Aysel Kandemir hangi görevlerde bulundu?

Aysel Kandemir kimdir: 1970 yılında Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden 1993 yılında mezun oldu. Hacettepe Üniversitesi’nde Hukuk alanında yüksek lisansını tamamladı. İngiltere’de ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Colorado Üniversitesi’nde yüksek lisans programında eğitimler aldı.

İş hayatına PTT Genel Müdürlüğü Uluslararası İlişkiler Dairesi Başkanlığı’nda başladı. Türk Telekomünikasyon A.Ş’de uluslararası projelerin yönetiminde görev aldı. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nda çeşitli kademelerde görev yaptı. Uluslararası kuruluşlar bünyesinde çok sayıda konferans ve toplantılarda ülkemizi temsil etti. Brüksel’de Avrupa Birliği aday ülke müzakereleri ve komite çalışmalarında görev aldı. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nda son olarak Kurum Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. 1 Ağustos 2017 tarihinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşarı olarak atandı. Evli ve iki çocuk annesi olan Aysel KANDEMİR, çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

ÖNCEKİ HABERLER
Eskişehir'de koltuk döşeme atölyesinde patlama!
Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, "Af çıkarılmasına karşıyım”
THY Avrupa Ligi'nde Türk gecesi
Aracın değeri kadar drift cezası yedi ehliyeti iptal edildi
Fenerbahçe'nin soyunma odasına Volkan Demirel damga vurmuş
Bursa kar başladı haritalı hava durumu tahmini kaç gün sürecek?
Efkan Ala Bursa'da yerel seçim çalışmalarına katıldı
Mehmet Ali Kulat'tan Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan iddiası 1 Nisan şakasıydı derler
FETÖ'cü eski yüzbaşı yakayı böyle ele verdi!
Karaciğer kanserinden korunmanın yolları
Yorumlar