HABER /  MEDYA

İstanbullu Gelin 34.yeni bölüm fragmanı Süreyya hamile mi?

İstanbullu Gelin 34.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yarın yani 26 Ocak tarihinde ekrana gelecek olan İstanbullu Gelin 34.yeni bölümde neler olacak? Yayınlanan son bölümde Süreyya ile Esma'nın konuşması damga vurmuştu. İstanbullu Gelin 34.yeni bölüm fragmanı ve özeti internethaber'de.

Star Tv'de cuma günleri yayınlanan ve ilgiyle takip edilen İstanbullu Gelin yayınlanan son bölümünde büyük ilgi gördü. İstanbullu Gelin'in son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki İstanbullu Gelin 34.yeni bölümde neler olacak?

İstanbullu Gelin dizisi yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Süreyya, yıl dönümleri için Faruk’a bir sürpriz hazırlıyor. Esma’nın itiraflarıyla konakta yer yerinden oynar. Süreyya, Faruk’u sakinleştirmek için beklenmedik bir hamle yapar. Duygusal açmazlarda olan Fikret sonunda patlar. Murat’ın kontrolsüz öfkesi tatsız bir olaya sebebiyet verir. Neşeli bir haber duyanları sevince boğar. Can, sürpriz bir isimle sonuçları çok tehlikeli olacak bir ortaklık kurar. Osman, annesinden duydukları ile yıkılır. Faruk gelen bir telefonla bunca zamandır engellemeye çalıştığı felaketin gerçekleşmiş olduğunu anlayacaktır.

ÖNCEKİ HABERLER
Flaş gelişme! Almanya'dan skandal tank kararı!
Böyle bulundu o anda telefonu çaldı!
Türkiye'den ABD'ye güvenli hat için şok yanıtı!
Piyasalar coştu borsa uçuşa geçti dolar çakıldı
Türkiye yalanı elinde patladı! Salih Müslim rezil rüsva oldu
AÖL ders seçimi 2020 AÖL 2. dönem ders ekle/sil işlemi
Yorumlar