HABER /  GÜNCEL

İstanbul'da vahşet! Çöpteki bavuldan bu halde çıktı

İSTANBUL'da kağıt toplayıcısı tarafından çöp konteyneri içinde bavulda ceset bulundu. Cesedin bavula sığması için ayaklarından ellerinden ve boynundan ikiye katlanacak şekilde palet ipiyle bağlandığı ortaya çıktı.

İSTANBUL Fatih'te çöp konteynerinden vahşet çıktı. Kağıt toplayıcısı tarafından çöpün içnde bulunan bavulda ikiye katlanmış 30-35 yaşlarında bir kadın cesedi bulundu.

Habertürk'ten Müslim Sarıyar'ın haberine göre Fatih Aksaray Katip Kasım Mahallesi Güvenlik Caddesi'nde önceki gece kağıt toplayıcısı çöp konteynerini karıştırdığında bir çuval içerisinde bulunan bavulu açtığında cesetle karşılaştı. Kağıt toplayıcısının çevredekilere haber vermesinin ardından olay polise bildirildi. Kısa süre de olay yerine gelen Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, olay yeri polislerinin yardımıyla cesedin bulunduğu bavulu konteynerden çıkardılar.

Yapılan incelemede 30-35 yaşlarındaki kadının feci şekilde dövüldükten sonra vücudunun 4 yerinden bıçaklandığını belirlediler. Yabancı uyruklu olduğu tahmin edilen kadının cesedinin bavula sığması için, ayaklarından ellerinden ve boynundan ikiye katlanacak şekilde palet ipiyle bağlandığını gördü. Katil ya da katillerin bavulu önce siyah bir poşete sardığı, daha sonra da çuvala koyarak çöp konteynerine attığı belirlendi.

Olay yerinde yapılan incelemenin ardından kadının cenazesi Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

ÖNCEKİ HABERLER
İşte Figen Yüksekdağ'ın yerine geçecek isim!
Acun Ilıcalı'ya seslendi: FETÖ'nün en küçük mağduru o!
Üstü çizildiği söylenen Ahmet Taşgetiren Erdoğan'a tavsiye!
TSK'dan Zap'a hava harekatı yerle bir edildi
YPG'ye katılan Kanadalı manken Kobani'de ortaya çıktı!
Yiğit Doğan kimdir Gülnur Güneş'in eşi kaç yaşında mesleği ne?
Yorumlar