BIST 1.332
DOLAR 7,80
EURO 9,48
ALTIN 461,94
HABER /  MEDYA

İlişki Durumu Karışık yeni fragman 19. bölüm olaylı!

İlişki Durumu Karışık yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 19. bölüm İlişki Durumu Karışık fragmanında Can, kendini Ayşegül'e affettirmek için elinden geleni yapar ama sürprizler yine onları bırakmaz yolları yine keşisir.

Abone ol

İlişki Durumu Karışıkyeni bölüm son fragmanı yayınlandı. İlişki Durumu Karışık 19. bölümde Can, nikah masasında bıraktığı Ayşegül'e kendini affettirmek için yeni oyunlar oynar. Peki Ayşegül tüm yaşananları unutup Can'a tekrar dönecek mi? İlişki Durumu Karışık 19. bölüm fragmanları yayında..

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 19. BÖLÜM FRAGMANI

İlişki Durumu Karışık 18. bölümde neler oldu?

İlişki Durumu Karışık son bölümde neler oldu?Can’ın Ayşegül’ün kahramanı olma fikri işlemiş, Can en sonunda Ayşegül’ün gözüne girerek kendini affettirmiştir. İkili arasındaki buzlar hızla erirken Can’dan gelecek olan sürpriz teklife Ayşegül artık kayıtsız kalamaz!

Can, hastaneden çıktıktan sonra ona bakmak Ayşegül’e düşer. Can emeline ulaşmıştır. Ancak Efe ile küs olan Ece, Can ve Ayşegül’le yaşamaktadır. Ayşegül’le ilişkisini ileri bir boyuta taşımak isteyen Can, kendisini büyük bir yanlış anlaşılmanın içinde bulur! Ayşegül’ü tam anlamıyla kaybettiğini anlayan Murat, bütün yatırımlarını durdurup İtalya’ya dönmeyi seçer. Elif ise Can’ı kaybetmeyi kendine yediremez. Mediha’nın aklına gelen bir fikri hayata geçirip geçirmeme çelişkisi yaşar!

ÖNCEKİ HABERLER
Şans Topu çekiliş sonuçları 18 Kasım
Başsavcılık açıkladı! IŞİD G20'yi kana bulayacaktı
İsmail Kahraman kimdir Erdoğan'ın hemşehrisi...
Esad görevi bırakacak gibi görünmüyor!
Telefonda 'karını rehin aldık' deyince
Yılbaşı ne zaman hangi güne denk geliyor 4 gün sokağa çıkma yasak mı?
Yorumlar