BIST 1.391
DOLAR 8,74
EURO 10,37
ALTIN 495,67
HABER /  GÜNCEL

İhraç listesi doktor hemşire isimleri sağlık bakanlığı 23 Ocak 2017

23.01.2017 tarihli Resmi Gazetede ihraç edilen sağlık bakanlığı memurlarının isimlerinin listesi yayınlandı. İhraç edilen doktor , hemşire diş doktoru ve sağlık çalışanı memurların tam isim listesi.

Abone ol

23 Ocak tarihli Resmi gazete ile FETÖ'cü olduğu belirlenen sağlık bakanlığı çalışanları görevden ihraç edildi. Bugünkü resmi gazetede ihraç edilen memurların isimleri yayınlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında 2 Ocak'ta toplanan Bakanlar Kurulunca Anayasa'nın 121'inci maddesi ile 2935 Sayılı Olağanüstü Hal Kanunu'nun 4'üncü maddesine göre, alınan kararlar doğrultusunda hazırlanan 682, 683, 684 ve 685 sayılı kanun hükmünde kararnameler, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Olağanüstü hal (OHAL) kapsamında çıkarılan 683 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile çeşitli kamu kurumlarından 367 kişi ihraç edilirken, 124 kişi de görevine iade edildi. Buna göre, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonundan 3, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumundan 2, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansından 1, Çevre ve Şehircilik Bakanlığından 1, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünden 10, İller Bankasından 2, İçişleri Bakanlığından aralarında vali yardımcısı, kaymakam ve hukuk müşavirlerinin de olduğu 134, Göç İdaresi Genel Müdürlüğünden 23, Türkiye İstatistik Kurumundan 2, Kamu Gözetimi, Muhasabe ve Denetim Standartları Kurumundan 1, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinden 2 ve Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlardan 186 kişi görevden ihraç edildi.

SAĞLIK BAKANLIĞI İHRAÇ EDİLENLER LİSTESİ

ÖNCEKİ HABERLER
Nerede seks var Fetullah orada
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
4 yeni KHK ihraç edilen memurlar göreve iade listesi
AK Parti saldırganı Tekirdağ'da öldürüldü
Bakan Arslan'dan müjde üstüne müjde
İzmir'de 2 kişiye silahlı saldırı!
Muhalifler Astana'dan barış bekliyor
Soylu açık konuştu: Acımayacaksınız
Siirt'te askere roketatarlı saldırı!
Hava durumu kar tekrar göründü fena bastıracak!
Yorumlar 1 yorum