Hira Koyuncuoğlu Kimdir?

İstanbullu Gelin Bade karakterini canlandıran Hira Koyuncoğlu kimdir aslen nereli kaç yaşında? Hira Koyuncoğlu sevgilisi kim instagram fotoğraflarında neler var? Hira Koyuncuoğlu ile ilgili tüm detaylar haberimizde. Hira Koyuncuoğlu, 1995 yılında Yalova'da doğdu. Eğitimini Kadir Has Üniversitesi'nde tamamlayan Koyuncuoğlu, 2012 yılında Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Ardından O Hayat Benim dizisinde Nehir karakterini canlandırdı. Star Tv'de yayınlanan; başrolü Özcan Deniz ve Aslı Enver'in paylaştığı İstanbullu Gelin dizisinin kadrosunda yer almakta ve Bade karakterini canlandırıyor. ROL ARKADAŞIYLA SEVGİLİ Hira...

İstanbullu Gelin Bade karakterini canlandıran Hira Koyuncoğlu kimdir aslen nereli kaç yaşında? Hira Koyuncoğlu sevgilisi kim instagram fotoğraflarında neler var? Hira Koyuncuoğlu ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Hira Koyuncuoğlu, 1995 yılında Yalova'da doğdu. Eğitimini Kadir Has Üniversitesi'nde tamamlayan Koyuncuoğlu, 2012 yılında Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Ardından O Hayat Benim dizisinde Nehir karakterini canlandırdı. Star Tv'de yayınlanan; başrolü Özcan Deniz ve Aslı Enver'in paylaştığı İstanbullu Gelin dizisinin kadrosunda yer almakta ve Bade karakterini canlandırıyor.

ROL ARKADAŞIYLA SEVGİLİ

Hira Koyuncuoğlu rol arkadaşı Berkay Hardal ile aşk yaşıyor. Dizi setinde başlayan arkadaşlık aşka dönüştü.