HABER /  GÜNCEL

Hande Kazanova 18-24 Mart 2019 haftası Başak Burcunu yorumladı

18-24 Mart 2019 haftalık burç yorumları Hande Kazanova yorumu ile internethaber.com’da. Bu hafta sizi Başak Burcunu neler bekliyor? Başak Burcu Aşk hayatınızda ne gibi gelişmeler yaşanacak? Başak Burcunu sağlığınız konusunda ne diyor? İşte Haftalık Başak Burcu Burç Yorumları

Hande Kazanova 18-24 Mart 2019 haftası Başak Burcunu yorumladı. Hande Kazanova bu hafta burçların durumlarını değerlendirdi. Bu hafta Başak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor?

Bu hafta Güneş burç değiştiriyor ve perşembe günü itibariyle Dolunay yaşanacak. Bu Dolunay ile beraber parasal konular hızlanmaya başlayacak.

Ortak hareket etmek durumunda kaldığınız ve bütçenizi oluşturduğunuz bu dönemde bu Dolunay ile beraber kendi para kazançlarınıza odaklanacaksınız sevgili Başak’lar. Elinize bir miktar para geçebilir.

Parayla ilgili konularda önemli kararlar alarak ilerlemek isteyebilirsiniz. Bir para meselesinde önemli bir adım devreye giriyor. Bu para meselesinin çözümü bir ay sonra oluşacak Dolunay ile beraber nihai sonuca ulaşacak sevgili Başak’lar.

ÖNCEKİ HABERLER
Beşiktaş, Göztepe'yi konuk ediyor
Huawei ABD'nin İran suçlamasını reddetti!
Hande Kazanova 18-24 Mart 2019 haftası Aslan Burcunu yorumladı
Bu hastalık çocuklarda 7 gün boyunca geçmezse dikkat edin!
Hande Kazanova 18-24 Mart 2019 haftası Yengeç Burcunu yorumladı
Çukur 69. bölüm ilk sahne: 3. sezon 2. bölüm
Yorumlar