HABER /  GÜNCEL

Hande Kazanova 18-24 Mart 2019 haftası Aslan Burcunu yorumladı

18-24 Mart 2019 haftalık burç yorumları Hande Kazanova yorumu ile internethaber.com’da. Bu hafta sizi Aslan Burcunu neler bekliyor? Koç Burcu Aşk hayatınızda ne gibi gelişmeler yaşanacak? Aslan Burcunu sağlığınız konusunda ne diyor? İşte Haftalık Koç Burcu Burç Yorumları

Hande Kazanova 18-24 Mart 2019 haftası Aslan Burcunu yorumladı. Hande Kazanova bu hafta burçların durumlarını değerlendirdi. Bu hafta Aslan burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor?

Bu hafta başı kişisel istek ve beklentileriniz önem kazanıyor sevgili Aslan ve yükselen Aslan’lar. Bu hafta sizin için çok önemli çünkü Ay, Aslan Burcu’nda iken haftaya giriş yapacağız. Bu hafta olaylar ve koşullar karşısında sizin borunuz ötecek.

Kendi isteklerinize, beklentilerinize ve yapacaklarınıza daha fazla önem vereceksiniz. Sadece duygu iniş çıkışlarınızı iyi kontrol etmeniz gerekecek. Çünkü gün içerisinde  duygusal tepkilerinize göre hareket etme enerjiniz yüksek görünüyor. Çarşamba günü Güneş Koç Burcu’na geçiyor.

ÖNCEKİ HABERLER
Hande Kazanova 18-24 Mart 2019 haftası Yengeç Burcunu yorumladı
Çin yakında ABD'yi sollayacak! Fark giderek kapanıyor
Hande Kazanova 18-24 Mart 2019 haftası İkizler Burcunu yorumladı
Trabzonspor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor'a konuk olacak
Hande Kazanova 18-24 Mart 2019 haftası Boğa Burcu
HSK'dan yüksek yargı seçimi Yargıtay ve Danıştay'a yeni üyeler
Yorumlar