HABER / GÜNCEL

Hande Kazanova 18-24 Mart 2019 haftası Boğa Burcu

18-24 Mart 2019 haftalık Boğa burcu yorumları Hande Kazanova yorumu ile internethaber.com’da. Bu hafta Boğa Burcu'nu neler bekliyor? Boğa Burcu Aşk hayatınızda ne gibi gelişmeler yaşanacak? Boğa Burcu'nu sağlığınız konusunda ne diyor? İşte Haftalık Boğa Burcu Burç Yorumları

Hande Kazanova 18-24 Mart 2019 haftası Boğa Burcu'nu yorumladı. Hande Kazanova bu hafta burçların durumlarını değerlendirdi. Bu hafta Boğa burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor?

Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi olacak. Hem Güneş burç değiştirecek hem de perşembe günü itibariyle sıfır derece Terazi Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Hafta başında sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve gelecek planlarınız ile ilgili konularda hızlı düşüneceksiniz ve çabuk hareket etmek isteyeceksiniz.

Kendinizi geri plana çektiğiniz bir dönem başlayacak sevgili Boğa’lar. Bu dönemde hayatı daha fazla sorgulayabilir, anlamlandırmak isteyebilir, etrafınızdaki konu ve olaylara farklı bakış açıları geliştirebilirsiniz. Ev ve aile ile ilgili konularda kendinizi daha yalnız hissedebilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmelisiniz ve baş bölgenizi iyi korumalısınız. Sağlıkla ilgili konularda sınanma olasılığınız yüksek görünüyor.

Kaynak: Cevapla TV

Yorumlar