HABER /  GÜNCEL

Hande Kazanova 18-24 Mart 2019 haftası İkizler Burcunu yorumladı

18-24 Mart 2019 haftalık burç yorumları Hande Kazanova yorumu ile internethaber.com’da. Bu hafta sizi İkizler Burcu'nu neler bekliyor? İkizler Burcu Aşk hayatınızda ne gibi gelişmeler yaşanacak? İkizler Burcu'nu sağlığınız konusunda ne diyor? İşte Haftalık İkizler Burcu Burç Yorumları

Hande Kazanova 18-24 Mart 2019 haftası İkizler Burcu'nu yorumladı. Hande Kazanova bu hafta burçların durumlarını değerlendirdi. Bu hafta Koç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor?

Pazartesi günü göz önünde olacağınız ortamlarda, kariyer ve iş alanlarınızın çok hızlandığı ancak birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaşma olasılığınızın olduğu bir dönem olacak. Bu hafta özellikle geri planda durduğunuz, halletmeniz gereken işleriniz için hafta başında daha kolay koşullar bulacaksınız.

Güneş, Koç Burcu’na geçecek. Çarşamba gününden sonra sosyal çevre adımlarınız hızlanacak. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle hareket edeceğiniz bir döngü içerisine gireceksiniz. Çok yorulmuş ve çalışmış olabilirsiniz. Şimdi vakit bu çalışma koşullarını geleceğe yönelik planlarınıza aktarmak ya da arta kalan zamanlarda sosyal çevrenizle daha fazla vakit geçirmek, ihmal ettiğiniz arkadaşlarınızı aramak ve onlarla görüşmek olmalı sevgili İkizler.

Kaynak: Cevapla TV

ÖNCEKİ HABERLER
Hande Kazanova 18-24 Mart 2019 haftası Boğa Burcu
LG Electronics'ten kapsüllü dondurma makinesi! Özellikleri bomba
Hande Kazanova 18-24 Mart 2019 haftası Koç Burcunu yorumladı
İstanbul TEM otoyolu kenarındaki tencereden patlayıcı çıktı
İstanbul'da tedirgin eden görüntü: AVM'den açıklama geldi!
Adana mutabakatı metni 1988 kiminle yapıldı maddeleri neler?
Yorumlar