BIST 5.044
DOLAR 18,81
EURO 20,44
ALTIN 1.168,55
HABER /  MEDYA

Güzel Köylü 26. bölüm Gül'e aileden veto

Güzel Köylü 26. yeni bölümü ile yine çok eğlenceli. Cemal ile Gül evlenme hazırlığındadırlar fakat Cemal'in ailesi Gül'ü gelin olarak istemez.

Abone ol

Güzel Köylü 26. yeni bölümü ile yine çok eğlenceli. Cemal ile Gül evlenme hazırlığındadırlar fakat Cemal'in ailesi Gül'ü gelin olarak istemez.

Cemal’in Ailesi Gül’e cephe alıyor! Gül ve Nihal'i kaçıran adamlar Seval'i geri istemektedirler. Cemal ve diğerleri Seval'i vermek yerine bir plan yaparlar ve Seval yerine Seval kılığına giren Sıddık'ı adamlara vermeye kalkarlar.

güzel-köylü-1.20141216124010.jpg

Ancak adamlar bunu anlar ve Sıddık'la Nihal'i tekrar kaçırırlar. Üstelik para çantası da boştur.  Seval bu durumdan rahatsız olur ve adamlarla irtibata geçer. 

güzel-köylü-2.20141216124027.jpg

Öte yandan Kaan'ın Gül'ün eski nişanlısı olduğunu öğrenen Sultanana Kaan'a   Gül'ü üzdüğü için hesap sorar.  Ancak Kaan  Gül'ün kendisini yanlış anladığını anlatır. Cemal'in ailesi de Gül'ün Kaan'ın eski nişanlısı olduğunu öğrenince Gül'e karşı tavır alırlar. 

güzel-köylü.gif

Gül'ün Cemal'e olan ilgisinin geçici bir heves olduğuna inandırır. Bunun üzerine  Sultanana Kaan ve Gül'ü barıştırmak için farklı yollara başvurur.

GÜZEL KÖYLÜ'DE NELER OLDU?

Güzel Köylü yeni bölümü ile yine nefes kesiyor. Gül ve Cemal öpüşüyor, hatta Gül, Cemal ile evliliğe sıcak bakmaya bile başlıyor. 25. bölümde seyirciyi kötü bir süpriz bekliyor.

Gül ve Cemal birbirlerine iyice yakınlaşmışlardır. Hatta Gül'ün Cemal ile evlilik konusundaki düşünceleri bile değişmiştir.

GÜZEL KÖYLÜ 25. BÖLÜMDE NELER OLCAK?

güzel-köylü-2.20141209112938.jpg

Cemal'e kendi elleriyle yemekler yapmakta, evlilik konusuna iyice yaklaşmaktadır. Gül'ün bu halleri Cemal'in de hoşuna gitmektedir. Ancak  Gazeteci Oya'nın Güzel köyle ilgili  yaptığı haber, köye bomba gibi düşünce   Gül ve Cemal'in evlilik planları bir anda gölgelenir.

güzel-köylü-3.20141209112954.jpg

Çünkü Oya,  arkadaşı olan Kaan'a iyilik yapmak amacıyla gazeteye Kaan ve Gül'ün aşkıyla  ilgili  bir haber yapmıştır. Bunu öğrenen  köy halkı Gül'e karşı tavır yapar.

güzel-köylü1.jpg

Öte yandan  gazete haberi neticesinde Cemal'leri arayan adamlar, Cemal'lerin peşine düşer ve Güzel Köy’e gelirler. Seval'i almak isteyen adamlar.  Karşılarında Gül'ü bulunca  Seval yerine Gül'ü kaçırırlar.

DİZİDE NELER OLDU?


Gül, Kamuran'ın yalanına inanmamıştır ancak yine de köydeki kızın Cemal'le ilişkisini öğrenmek konusunda kararlıdır. Kamuran'ın yalanı beklenenin aksine Gül ve Cemal'i daha da birbirine yaklaştırır.

güzel-köylü-1.jpg

Üstelik Gül, Seval'in gerçek kimliğini öğrenip, Cemal'in O'nu neden sakladığını anlayınca Cemal'e bir kez daha aşık olur. 

güzel-köylü-2.jpg

Sultanana köyde iyice birbirine giren Onbaşılar ve Öküzcüler ailelerini barıştırmak için bir plan yapar. Hüsnü ve Yusuf bu plana karşı çıksa da Sultanana'nın kurnazlığı karşısında iki aile mecburen barışmak zorunda kalır. Bu barışta tabii ki komik durumlar vardır. 

güzel-köylü-3.jpg

Bünyamin sanayiden çıkardığı yepyeni görünümlü 'ateş parçası' ile köyde büyük bir sükse yapar. Nurten arabanın bu yeni halini hiç beğenmezken Nihal ise hayran olur. Bünyamin ve Nihal yeni görünümlü araçla gezmeye çıkınca başlarına hiç beklenmedik bir olay gelir. Üstelik Nurten Bünyamin’den huylanıp adeta iz sürmeye başlamıştır.

GEÇEN HAFTA GÜZEL KÖYLÜ'DE NELER OLDU?

Ekranların en keyifli dizisi Güzel Köylü 23. bölümü ile ekranlara gelecek. Düğün gecesinde Hilal'in nikah masasındaki cevabı ortalığı iyice karıştırır.

güzel-köylü-26.-bölüm-1.jpg

Yusuf ve Hüsnü iyice birbirlerine düşman olmuşlardır.  Üstelik Hilal'in  bu tavrı Gül tarafından verilen akılla gerçekleştirdiği de öğrenilince tüm dikkatler Gül'e doğru çevrilir. Gül ise Hilal'e bu aklı, Cemal'den esinlenerek vermiştir.

güzel-köylü-26.-bölüm-2.jpg
Düğün gecesi Kamuran'daki değişim Gül'ün Kamuran'ı kıskanmasına neden olmuştur.  Kamuran o gece, sadece Gül'ün değil bir çok kişinin dikkatini çekmeyi de başarmıştır. Bunlardan biri de Kaan'dır.

güzel-köylü-26.-bölüm-3.jpg

Kaan Kamuran'ın aslında güzel bir kız olduğunu ve sıkı bir eğitimle çok daha iyi olabileceğini düşünmektedir

GEÇEN HAFTA DİZİDE NELER YAŞANDI?

Kına gecesini rezil eden Yusuf ve Bünyamin, Kemal'i kaçırma planında başarısızlığa uğramışlardır. Hüsnü'ye yakalanırlar.  Hüsnü ve ahali Yusuf ve Bünyamin'e karşı çıkarak   Hüsnü'nün evinden gönderirler. Ancak Yusuf ve Bünyamin  Kemal'i   bu evlilik konusundan caydırmak için planlar kurmaya devam ederler.

güzek-köylü-22.-bölüm-1.jpg

Köyde hummalı bir şekilde düğün hazırlıkları sürmektedir. Herkes  bu düğün için  hazırlanmaya başlar. Bu düğüne en çok özenenlerden birisi de Kamuran'dır.  

güzel-köylü-22.-bölüm-2.jpg

Kaan ise bir atak yaparak Gül'e düğünde giymesi için bir elbise hediye eder. Gül bu elbiseyi giymesinin yanlış anlaşılmaya neden olacağını söylese de Kaan bu konuda ısrar eder.

güzel-köylü-22.-bölüm-3.jpg

GÜZEL KÖYLÜ'DE GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

Ekranların en keyifli dizisi Güzel Köylü 21 bölümü ile ekranlara gelecek. Kaan’ın kolejden arkadaşı, Gazeteci Oya karakteri ile izleyeceğimiz Merve Oflaz dört bölüm boyunca dizide yer alacak.

Kaan’ın teklifi üzerine, köye gelecek olan Oya köylünün en doğal halini görebilmek için gazeteci kimliğini  gizleyecek.

güzel-köylü-21.-bölüm-1.jpg

21. Bölüm:

Gül'ün yaptığı gafla Hüsnü, Kemal'i arka bahçede yakalar. Gül ne yaptığının farkına  biraz geç varmıştır ve Kemal'in Hüsnü tarafından yakalanmasına neden olmuştur. Hüsnü bu kez Kemal'i affetmez ve eve kapatır.

güzel-köylü-21.-bölüm-2.jpg

Yusuf agayı ve köy halkını çağırarak durumu anlatır ve ahali  Kemal ve Hilal'in evlenmesine karar kılar. Ancak Hilal evlenmek istememektedir.  Bu duruma neden olduğu için Gül kendini suçlu hisseder

güzel-köylü-21.-bölüm-3.jpg

Nurten, Kaan ve Kamuran’ın yakınlaşması için plan yapıyor!

Cemal, Gül'ün akşam yemeğine Kaan'ı ve kendisini  aynı anda çağırdığını ve   idare ettiğini öğrenince  mekanı terk eder. Gül Cemal'in  kendisini bırakıp gittiğini öğrenince Cemal'e ulaşmak için  Cemal'in evine gider. Ancak ayakta duracak hali yoktur ve  Hüsnü'nün kollarına yığılır.

güzel-köylü-20.-bölüm-1.jpg