BIST 4.998
DOLAR 18,82
EURO 20,31
ALTIN 1.128,47
HABER /  MEDYA

Gelinim Mutfakta gün birincisi kim işte 13 Kasım sonuçları

Gelinim Mutfakta'da 13 Kasım Salı günü yayınlanan 35. haftanın ikinciü günü tamamlandı. Saat 12:15'te ekrana gelen bölümde, kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı sorularının yanıtı da belli oldu. İşte Gelinim Mutfakta'da 35. haftanın haftanın ikinci gününde öne çıkanlar...

Abone ol

Kanal D'nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta'da 35. haftanın ikinci  günü tamamlandı. 13 Kasım Salı günü ekrana gelen bölümde birbirinden maharetli dört gelin, yaptıkları Bulgurlu Patates Köftesini  kaynanalarının beğenisine sundular. Kaynanaların yemekleri puanlamasının ardından da çeyrek altını kazanan gelin belli oldu.

Gelinim Mutfakta 13 Kasım Çeyrek Altını Kim Kazandı? Haftanın ikinci gününde Hatice ve Ezgi 12 puanla günü birincilikle tamamlayıp çeyrek altını kazanırken,Betül 11, Cansu ise 10 puan toplayabildi. 

Yarışmacıların toplam puanları şu şekilde; 

  1. Ezgi: 25
  2. Hatice: 25
  3. Cansu: 24
  4. Betül: 19

Gelinim Mutfakta Hatice'ye bakın kaynanası İlhame Hanım kamyon şoförü

Gelinim Mutfakta Hatice kimdir:12 Ekim Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümde Gelinim Mutfakta'ya yeni gelen yarışmacı Hatice oldu. Aslen Gümüşhaneli olan ve yarışmaya İstanbul'dan katılan Hatice, 1 yıllık evli ve 7 aylık hamile olduğunu söyledi. 

Gelinim Mutfakta İlhame kimdir? Aslen Trabzonlu olan Hatice'nin kaynanası İlhame Hanım ise yarışmaya İstanbul Kartal'dan katıldı. Hatice Hanım kamyon şoförlüğü yapıyor.