BIST 1.087
DOLAR 7,64
EURO 8,99
ALTIN 470,48
HABER /  GÜNCEL

Ferman Toprak kiminle evli eşi Hilal Öztürk kimdir?

Bizden duyun Ferman Toprak ile boşanıyoruz açıklaması yapan ve daha sonra bu açıklamayı silen Hilal Öztürk magazin basının gündemi oldu. 2017 yılında Ferman Toprak ile evlenen Hilal Öztürk'ün Adel Su adında bir de kızı var. Peki Ferman Toprak'ın eşi kimdir, ne iş yapıyor ve kaç yaşında?

Abone ol

Ferman Toprak'ın 2017 yılında evlendiği eşi Hilal Toprak bir anda magazin basınının gündemine oturdu. Sosyal medya hesabından ' Ferman Toprak ile yolları ayırıyoruz diyen Hilal Toprak kısa süre sonra bu paylaşımı silerek kafaları karıştırmıştı. Bu olayın ardından Ferman Toprak'ın eşi merak konusu oldu. Peki kimdir Hilal Öztürk, nereli, kaç yaşında?

Ferman Toprak'ın eşi Hilal Toprak, ayrılık açıklamasıyla gündeme geldi. 2. Sayfa’ya konuşan Hilal Toprak, 'Bir anlık sinir ve patlama anıydı. Yazmamam gerekirdi. Birbirimizi çok seviyoruz ve aşığız. Arada tartışmalar yaşansa da boşanma asla olmayacak.' açıklamasını yaptı. 

Ferman Toprak kimdir: Adıyaman‘ın Bezik, annesinden tarafından da Şanlıurfa‘nın İzol aşiretinden olan Ferman Toprak, 30 Ocak 1975 tarihinde Adana’da dünyaya geldi. Doktor olan babası Adana’ya tayin edilince, dört kardeş olan Ferman Toprak da bu şehirde dünyaya geldi.

İlk ve orta eğitimini Adana'da tamamladıktan sonra, 1995 yılında Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesini kazandı. 1996 yılında eğitimini yarıda bırakarak kendi yaşam stili olan müziğini yapabilmek adına İstanbul'a yerleşti.

1996 yılında müziğe yönelmek için eğitimini yarıda bırakıp İstanbul’a gitti. 1997 yılında da “Böyle Giderse / Kurşunlara Geleyim” adlı ilk albümü yayımlandı.

İstanbul’da çeşitli mekanlarda sahne hayatına başlayan Ferman Toprak ilk önce Beşiktaş’taki Keyifli Meyhane’de sahneita’da sahne aldı. Bunu Club ve Nispet Bar izledi. Daha sonra Etiler’de kendi gece kulübünü açtı. Bunu Kuruçeşme’de açtığı yazlık mekan “İnadına” takip etti. Fakat sonunda sadece sahnede olmayı tercih etti ve mekanlarını kapadı. Halen sahne hayatını başarıyla sürdürmektedir.

2008 yılında ‘Ferman Zamanı’ isimli albümünü, 2011 yılında ‘Saygılarımla’ adlı albümünü çıkardı. 'Hayatı Tespih Yapmışım' şarkısıyla ün kazanan şarkıcı Ferman Toprak, Hilal Öztürk ile 2017 yılında nikah masasına oturdu. Çiftin Adel Su adında bir kızı var.

ÖNCEKİ HABERLER
İsrail ilk ülke oldu: Ülke çapında yeniden karantina kararı
Berat Albayrak 'üreticilerimizin eline emeğine sağlık' deyip son rakamları paylaştı
Rasim Ozan Kütahyalı aslen nereli yaşı eşi Nagehan Alçı ve çocukları kimdir?
TÜİK Sanayi üretimiyle ilgili kritik verileri açıkladı
Fenerbahçe'den ayrılan Tolgay Arslan, Udinese ile anlaşma sağlandı
Abdulhamit Gül kimdir aslen nereli Abdulhamit Gül eşi ve çocukları kimdir?
Yorumlar