HABER /  FENERBAHÇE

Fenerbahçe'yi bekleyen büyük tehlike! Ali Koç iyice köşeye sıkıştı

Hoca arayışını sürdüren Fenerbahçe yönetimi, bir yandan da Nisan ayındaki yüklü ödemeler için para peşinde. Potadaki Koronavirüs belirtisi de ekstra oldu.

Abone ol

Fenerbahçe'de corona virüsü nedeniyle lige verilen arada yönetimi yine zorlu günler bekliyor. Liglerin geçici olarak durdurulması teknik direktör arayışında kulübe zaman kazandırırken, mali olarak ise sıkıntıya neden olacak.

100 milyon lirayı aşacak ödeme
Sabah'ın haberine göre; zira önümüzdeki nisanda toplamda 100 milyon lirayı aşacak ödeme yapılması gerektiği belirtiliyor. Liglerin ertelenmesiyle birlikte, maç+tribün gelirleri ve ürün satışları bıçak gibi kesildi. Başkan Koç'un yakın kurmaylarıyla birlikte kaynak aradığı ifade ediliyor.

Hoca yeni sezona kaldı
Bu tabloda basketbol takımında ortaya çıkan corona virüsü şüphesi ise moralleri dibe indirdi. Teknik direktör arayışı şimdilik ikinci plana düşerken, yönetim oyuncuların ve idarecilerin sağlığı için seferber olmuş durumda. Futbolda bu sezon büyük olasılıkla PRO lisans sahibi geçici bir hoca ile tamamlanacak. Yeni teknik adam ise gelecek sezona yönelik düşünülüyor. Kiralık oyuncular Michael Frey, Christian Zanka, Barış Alıcı ve kaleci Berke Özer'in durumuna da yeni hoca ile belli olduktan sonra karar verilecek.

Fenerbahçe için tek teselli kaynağı oldu
UEFA'nın Covid-19 salgını yüzünden takımların uğrayacağı gelir kaybı nedeniyle Finansal Fair Play kurallarını yumuşatacağını açıklaması, Fenerbahçe için tek teselli kaynağı oldu. Ancak mali durumun düzeltilememesi halinde ileride tekrar sıkıntı yaşanmasına kaçınılmaz gözüyle bakılıyor.

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Galatasaray açıkladı Abdürrahim Albayrak ve eşi koronavirüse yakalandı Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
TRT EBA frekans ayarları uzaktan eğitim programları 2020
Ankara'da karantinadan kaçan hastaya özel ekiple müdahale
Kısa Çalışma Ödeneği başvuruları ne zaman başlıyor, başvurular nereye?
Süper Lig'e koronavirüs etkisi! Zarar 450 milyon TL
Zap bölgesine düzenlenen operasyonda iki terörist öldürüldü
İşsizlik maaşı PTT'den alınıyor mu nisan ayı işsizlik maaşı nasıl alınacak?
Yorumlar 5 yorum