BIST 2.864
DOLAR 17,93
EURO 18,40
ALTIN 1.039,38
HABER /  SEÇİM

Erdoğan Manisa'da Zaman reklamıyla vurdu

Başbakan Erdoğan, partisinin Manisa mitinginde halka hitap etti.

Abone ol

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Manisa Cumhuriyet Meydanı'ndaki mitingde vatandaşlara seslendi.

Başbakan'ın dilinde Zaman gazetesinde birkaç gündür "Herkes konuştu o sustu. Şimdi o konuşacak" diyerek duyurulan Gülen reklamları da vardı. Erdoğan "Güya inzivaya çekilmiş. Nesin sen İnzivaya çekilmiş, iş takipçiliği yapıyor." dedi.

Ey şehzadelerin şehri Manisa, sizi yürekten selamlıyorum ey Manisa... Sen Osmanlı Cihan padişahlarını bağrından çıkarmış şehirsin Manisa, Sen Türkiye'nin gururusun Manisa. Seninle iftihar ediyoruz Manisa. Manisalı çiftçi, sanayici ve üretici kardeşimiz seninle iftihar ediyoruz. 

Kimse bizi eğemez eğdiremez. Eğilmedik.81 vilayet 77 milyon iştebu oyuna itiraz ediyor. Türkiye'ye yönelik oyunun herkes farkında. Büyüyen ekonomi birilerini rahatsız etti. Küresel projeleri vilonu birilerini rahatsız etti. Bu seçim adeta genel seçim yaşıyoruz. Milli irade üzerinde oyun oynanıyor

Enflasyon neydi yüzde 30 yimdi yüzde 8. Aradaki fark cepte kalıyor, mutfakta kalıyor. Ey CHP ey MHP sizin böyle bir derdiniz yok.

Ölümlerin durması kanın durması birilerini rahatsız etti. BDP de MHP de ölümlerden medet umuyor. Birisi siyasi Kürtçülük yapıyor diğeri siyase Türkçülük yapıyor.

Artık benim vatandaşım adresi biliyor. Sizin hocanız benim kızımın başının örtüsünü açmaya çalışan birisidir, defolun deyin.

Bunların fetvasına ihtiyaç yok. Bunlar güya hayır yapıyorlar. Aralar açılınca öğrencileri dışarı attılar. Siz öğrencileri bedava yatırmıyordunuz. O zekat paralarını nereye harcadınız? 

Manisa'da MHP'ye oy verin diyorlar. Başarılı olamayacaklar. Onların tuzağı varsa bizim halkımızın da Hakkın da tuzağı var. Aileleri böldüler. Yalan yanlış broşürlerle gazetelerle milleti kandırmaya çalışıyorlar.

İnlerine gireceğiz inlerine. Biz bu ülkeyi sokakta bulmadık. Mardin'de Siirtte BDP'ye oy istiyorlar. CHP'lilere Manisa'da MHP'e oy verin diyorlar. MHP'lilere İstanbul ve İzmir'de CHP'ye oy verin diyorlar. 

12 yıl boyunca çetelerle, mafyayla, cuntayla mücadele ettik. Devlete sızmış milletin enerjisini hortumlayan çeteleri tasfiye ettik. İnşallah 30 Mart'tan sonra kalan çeteleri de tasfiye ediyoruz. 'Ergenekon' ile mücadele ettik. Pensilvanya yönetimindeki 'Neo Ergenekon' ile de mücadele edeceğiz

GÜYA İNZİVAYA ÇEKİLMİŞ

Güya Pensilvanya'da inzivaya çekilmiş. İnzivaya çekilmiş ama orada alüfteleri takip ediyor. Sen hoca mısın istihbarat örgütü başı mısın? Nesin sen İnzivaya çekilmiş, iş takipçiliği yapıyor. İnzivaya çekilmiş ama senaryolar yazıyor,yabancı basına ülkesini şikayet eden yazılar yazıyor. Cumhurbaşkanını, bakanları dinletiyor. Bu casusluktur. Montaj yaptılar.

Ne diyorlar? Herkes konuşmuş konuşmuş o susmuş. 5 ay önce beddua Allah'ın gücüne gider demiş şimde daha beterini yaptı.  

İmam hatiplerin önünü kestiler. Katsayı engeli koydular, başörtüsü engeli koydular. Yurtdışına gittiler. 

ÖNCEKİ HABERLER
Erdoğan'ı duygulandıran kadın
Erdoğan'ı duygulandıran kadın
Cola'nın CEO'su liderlik sırlarını anlattı
Cola'nın CEO'su liderlik sırlarını anlattı
3 kişiyi vurdu, ailesini rehin aldı
3 kişiyi vurdu, ailesini rehin aldı
BDP afişini yakan 2 uzman çavuş yakalandı
BDP afişini yakan 2 uzman çavuş yakalandı
Hükümet MİT'e öyle bir yetki verdi ki!
Hükümet MİT'e öyle bir yetki verdi ki!
Kışla'da şok! Komutan askerleri ayırdı ve...
Kışla'da şok! Komutan askerleri ayırdı ve...
NATO bu kez savaşı kaybetti!
NATO bu kez savaşı kaybetti!
Hülya Avşar siyasete giriyor!
Hülya Avşar siyasete giriyor!
CHP'li vekilden HDP'ye oy verin çağrısı
CHP'li vekilden HDP'ye oy verin çağrısı
'100 RT'ye adam öldürürüm' dedi...
'100 RT'ye adam öldürürüm' dedi...