HABER /  GÜNCEL

Emine Erdoğan Kelebek Vadisi'ni açtı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Gaziantep Hayvanat Bahçesi'ni gezdi. Erdoğan, hayvanat bahçesinde oluşturulan Kelebek Vadisi'nin açılışını gerçekleştirdi

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere kente gelen Erdoğan, barındırdığı  tür çeşidi ve yüz ölçümüyle Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen hayvanat bahçeleri arasında gösterilen Gaziantep Hayvanat Bahçesi'nde, ilgililerden çalışmalar  hakkında bilgi aldı.

Hediye edilen aslanları ziyaret etti

Hayvanat bahçesinde oluşturulan Kelebek Vadisi'nin açılışını gerçekleştiren Erdoğan, geçen yıl Sudan Devlet Başkanı Ömer el Beşir tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hediye edilen, Gaziantep'e getirilerek Nil, Sultan, Sudan ve Sevakin isimleri verilen aslanları ziyaret etti.

Engelli sporcuların basketbol maçını izledi

Emine Erdoğan, Gaziantep temasları sırasında açılışını gerçekleştirdiği Engelsiz Yaşam Merkezi'nde engelli sporcuların basketbol maçını da izledi.

Brifing aldı

Engellilerin müzik dinletilerini takip eden Erdoğan, daha sonra Kuveyt tarafından finanse edilen ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Hasan Kalyoncu Üniversitesi tarafından eğitimlerin verileceği merkezle ilgili brifing aldı.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Almanya Başbakanı Angela Merkel'den Brexit yorumu: Uzatma kısa süreli olur
Mahir Ünal Ekrem Dumanlı'nın videosu için bakın ne dedi?
Nevruz'da neler yapılır nevruz adetleri neler ateşten neden atlanır?
Gelinim Mutfakta sonuçları üç gelin birinci oldu çeyrek altın kurayla belirlendi
Cem Yılmaz takipçisine patladı: Ahkam keseceğine 100 bin TL ver!
Erzurum'da ayı sabah kahvaltısında dehşet saçtı! Ölü ve yaralılar var
Yorumlar