HABER /  YEREL SEÇİMLER 2019

Mahir Ünal Ekrem Dumanlı'nın videosu için bakın ne dedi?

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Millet İttifakı'na oy isteyen FETÖ'cü Ekrem Dumanlı'nın video paylaşımına değinerek, "Biz bu mücadeleyi niye veriyoruz? 31 Mart'ta PKK'yı sevindirmeyeceğiz, FETÖ'yü sevindirmeyeceğiz, 31 Mart'ta Türkiye düşmanlarını sevindirmemek için Elbistan bu mücadeleyi veriyor." dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, AK Parti Elbistan İlçe Seçim Bürosunu ziyaretinde konuştu. FETÖ firarisi Ekrem Dumanlı'nın sosyal medyada paylaştığı videoya değinen Ünal, şunları söyledi:

"Şimdi bu FETÖ'cüler kafalarını çıkarmaya başladılar. Amerika'daki bu FETÖ'nün, affedersiniz köpeklerinden birisi dün bir video yayınladı. Ekrem Dumanlı denen alçak, dün yine Türkiye Cumhuriyeti devletini ve Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ı tehdit eden açıklamalar yaptı. Bunlar o kadar terbiyesiz, o kadar utanmaz, o kadar alçak, o kadar hain, o kadar yüzsüz ki Türkiye'ye ve bu millete yaptıkları yetmiyormuş gibi çıkıp, 'Karanlık dönemin artık Türkiye'de bitmesi gerekiyor' diyor. Biz bu mücadeleyi niye veriyoruz? 31 Mart'ta PKK'yı sevindirmeyeceğiz, FETÖ'yü sevindirmeyeceğiz, 31 Mart'ta Türkiye düşmanlarını sevindirmemek için Elbistan bu mücadeleyi veriyor."

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri NATO'nun en güçlü 10 ordusu Türkiye listede kaçıncı sırada? Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Nevruz'da neler yapılır nevruz adetleri neler ateşten neden atlanır?
Gelinim Mutfakta sonuçları üç gelin birinci oldu çeyrek altın kurayla belirlendi
Cem Yılmaz takipçisine patladı: Ahkam keseceğine 100 bin TL ver!
3600 ek gösterge seçim sonrası çıkıyor tarih netleşti!
Endonezya'da uçak çakılırken pilotlar kılavuz arıyormuş
81 ilde yürütülen İşitme Taraması Programları çocuklara derman oluyor!
Yorumlar 5 yorum