HABER /  GÜNCEL

Cem Yılmaz takipçisine patladı: Ahkam keseceğine 100 bin TL ver!

Cem Yılmaz, kendisinden 100 bin TL destek isteyen takipçisini Gençlik ve Spor Bakanlığına yönlendirdi. Bir takipçisi "Alaycı cevap yazacağına hiç cevap vermesen daha iyiydi" deyince "ahkam keseceğine derhal 100 bin TL ver" cevabını verdi.

Komedyen Cem Yılmaz, gerçekleştirdiği bir gösteride seyircilerden elde ettiği 300 bin TL'lik geliri Down Sendromu Derneği'ne bağışlayıp bu durumu da sosyal medya hesabından paylaşarak takipçilerine duyurdu. Kısa sürede 50 binin üzerinde beğeni alan paylaşımın altına "hayrettin" kullanıcı adıyla bir takipçisi, polonya'da gerçekleştirilecek İşitme Engelliler Dünya Basketbol Şampiyonası'na katılabilmeleri için 100 bin tl'ye ihtiyaçları olduğunu belirterek, Yılmaz'dan destek istedi. 

Bakanlığa yönlendirdi 

Yılmaz ise takipçisine, Gençlik ve Spor Bakanlığı'na başvurması gerektiğini söyledi.

"Canınız sağolsun"

Hayrettin isimli kullanıcı bakanlıktan destek alamadığı için kendisine yazdığını belirterek “Oradan bir yanıt alamadığımız için cesaret edip size sordum. Canınız sağ olsun" paylaşımında bulundu.

"Ahkam keseceğine derhal 100 bin TL ver" çıkışı

İkili arasında yaşanan diyaloğa çok sayıda kullanıcı yorum yazdı. "Canris" adlı kullanıcı ise Cem Yılmaz'a “Alaycı cevap yazacağına hiç cevap vermesen daha iyiydi. Gözümden düştün bu kibir ve alaycı tavrınla" dedi. Yılmaz ise “Alaycı cevap yazmadım. Olması gerekeni yazdım. Gözünden düşmemek gibi kariyer planım yok kardeşim. Kenarda durup ahkam keseceğine derhal 100 bin TL ver" dedi.

Yılmaz'ın takipçisine verdiği bu cevap 5 bine yakın beğeni alıp, çok sayıda kullanıcı tarafından paylaşıldı.

ÖNCEKİ HABERLER
3600 ek gösterge seçim sonrası çıkıyor tarih netleşti!
Endonezya'da uçak çakılırken pilotlar kılavuz arıyormuş
Denizli Valisi Hasan Karahan duyurdu: Depremzedelere kira yardımı yapılacak
PFDK Sergen Yalçın'ın cezasını kesti
BİLSEM sonuçları 2019 4. 5. sınıf sonuçları sorgusu
AUZEF vize sonuçları açıklandı TC ile AKSİS sonuç sorgulama
Yorumlar