HABER /  MEDYA

Diriliş Ertuğrul son bölüm neden yayınlanmadı 59. bölüm ne zaman?

Diriliş Ertuğrul'un bu akşamki son bölümü UEFA Kupası maçları nedeniyle yayılanmadı. Diriliş Ertuğrul 59. bölüm ne zaman yayınlanacak sorusunun yanıtı belli oldu. Diriliş Ertuğrul 59. bölümü 25 Mayıs salı akşamı yayınlanacak.

Diriliş Ertuğrul 59. bölüm için nefesler tutuldu. Bu akşam yeni bölümü yayınlanması beklenen Diriliş Ertuğrul'un 59. bölümü bu hafta yok. UEFA kupası final maçının yayınlanacağı TRT 1'de Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümü ne zaman yayınlanacak merak konusu. İşte Diriliş Ertuğrul 59. bölüm ile ilgili detaylar..

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 59. BÖLÜM 25 MAYIS'TA

Diriliş Ertuğrul'un yapımcısı Tekden Film'den yapılan açıklamada "Diriliş Ertuğrul'un 59. bölümü önümüzdeki hafta UEFA Avrupa Ligi Final yayını nedeniyle 25 Mayıs'ta yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz" denildi.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş “Ertuğrul”un 58.Bölümünde Ertuğrul, Tuğtekin ve Sungur Tekin, Noyan’ın mağarasına baskın yapmışlardır. Ancak Noyan’ı bulamadıkları gibi büyük bir de sürprizle karşılaşırlar. Noyan, mağaraya Gökçe’nin elbisesiyle birlikte bir mesaj bırakmıştır. Noyan ise Gökçe’yi almak için mezarlık yakınlarına gitmiştir. Boğaç’ın yönlendirmesiyle Gökçe, mezarlık yakınlarına gelmiş, Noyan tarafından yakalanmıştır. Noyan, Hayme, Gündoğdu ve Selcan’a rağmen Gökçe’yi alarak oradan kaçmayı başarmıştır.

Diriliş Ertuğrul

Gökçe, Goncagül ile karşılaştığında büyük bir şaşkınlık yaşar. Obaya döndüğünde Gökçe’nin kaçırıldığını öğrenen Tuğtekin, adeta yıkılmıştır. Hayme ve Ertuğrul, Tuğtekin’i teskin ederek fevri davranmamasını tavsiye ederler. Ertuğrul Gökçe’nin kaçırılışının arkasında obadan biri olduğunu söyler. Lakin hainin kim olduğuna dair kimsenin bir fikri yoktur. Tuğtekin, bir anda kendine gelerek, hainin Boğaç olduğunu söyler. Sonrasında yaşanan durum Tuğtekin’i haklı çıkarmıştır. Gökçe, elindeki bağlardan kurtularak Goncagül’ü öldürmüştür. Diğer yandan saadettin Köpek’in yeni planı Tuğtekin’i tuzağa düşürmektir. Bunun için de yine Boğaç’ı kullanır. Yiğit ise Ertuğrul’a mektup yazarak, kendisine biat etmesini istemektedir.

TRT1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrulda bu hafta; Yiğit’in mektubuyla onun yanına giden Ertuğrul’u neler beklemektedir? Ertuğrul, Yiğit’i kurtarabilecek midir? Tuğtekin ve Noyan karşılaşmasındaki sürpriz nedir? Noyan, bu kez Tuğtekin’in elinden kurtulabilecek midir? Obaya gelen Ertuğrul, Sungur Tekin’le niçin tartışacaktır? Ertuğrul’un, Boğaç ve Noyan’ı bulmak için planı nedir? Saadettin Köpek hangi hamleleri yapacaktır? Bütün bu soruların cevabı Diriliş Ertuğrul 59. Bölümde…

Diriliş Ertuğrul 59. bölüm ne zaman

DİRİLİŞ ERTUĞRUL OYUNCULARI

Engin Altan Düzyatan – Ertuğrul 
Kaan Taşaner – Gündoğdu 
Hülya Darcan – Hayme Ana 
Esra Bilgiç – Halime 
Didem Balçın – Selcan
Burcu Kıratlı – Gökçe 
Cengiz Coşkun – Turgut Alp 
Cavit Çetin Güner – Doğan Bey
Nurettin Sönmez – Bamsı Beyrek 
Osman Soykut – İbn-i Arabi 
Fahri Öztezcan – İlyas Fakih
Arda Anarat – Dündar 
Burak Temiz – Yiğit Alp
Gökhan Karacık – Derviş 
Celal Al – Abdurrahman

ÖNCEKİ HABERLER
AK Parti’den ’fire’ açıklaması! Son sözü o söyleyecek
Lerzan Mutlu Bülent Ersoy'a canlı yayında fena patladı!
Neden şişmanlarız? Neden kilo alırız?
Game Of Thrones 6. sezon 5. bölüm Türkçe fragmanı yayınlandı!
Bülent Arınç'tan her satırı olay açıklama!
Cuma mesajları resimli 2019 yeni cuma sözleri 2019
Yorumlar 3 yorum