HABER /  MAGAZİN

Lerzan Mutlu Bülent Ersoy'a canlı yayında fena patladı!

Lerzan Mutlu, Bülent Ersoy'un Oya Aydoğan açıklamalarına ilk kez yanıt verdi. Bülent Ersoy'a tazminat davası açtığını belirten Mutlu, "saygımdan susuyorum" dedi.

Beyaz TV'de yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” programında birlikte program yapan Lerzan Mutlu'yla Oya Aydoğan arasının aslında ekranda göründüğü gibi iyi olmadığı, perde arkasında büyük sıkıntılar yaşandığı iddiaları gündemde yer almıştı.

Bülent Ersoy, “Benim arkadaşım, can dostum, hayatı boyunca ne kimseye sinsilik, hainlik beslemiş ne de kötü gözle bakmamıştır. Bunu herkes böyle bilsin, en başta da Lerzan Mutlu hanımefendi” diyerek Lerzan Mutlu'ya olan öfkesini dile getirmişti.

BÜLENT ERSOY’U SAVCILIĞA VERDİ

“Ben o kıza çok sinirliyim. O haddini çok aşıyor. Sen kime sesini yükseltiyorsun. Oya o kadar içine atan bir kız ki, cevap veremez sana. Şu anda konuşulacak bir ortam değil. Hepimiz zaman içerisinde, beraber çalıştığımız insanlarla ters düşmüşüzdür. Bu olacak şeyler fakat bunu fevriliğe dökerek, çirkin kelimelerle bezeyerek sesini yükseltmek… Sen kime sesini yükseltiyorsun. Dua etsin kafam dolu. Adamın canlı yayınını basarım” diyen Ersoy’un sözlerine Lerzan Mutlu ilk kez cevap verdi.

Mutlu ‘Söylemezsem Olmaz’ programında Bülent Ersoy’a sert çıktı. ‘Sana verecek cevabım var ama saygımdan susuyorum’ dedi. Ersoy hakkında bazı açıklamalarda bulunan Mutlu, 100 bin liralık tazminat davası açtığını da sözlerine ekledi.

Deniz Akkaya da Lerzan Mutlu'nun sözlerinden nasibini aldı. Mutlu, Akkaya'yı da savcılığa verdiğini açıkladı. Hastaneye bir kez gittiğini ve daha gitmediğini söyleyen Mutlu, hastanenin dedikodu ortamına döndüğünü bu yüzden bir daha gitmediğini açıkladı.

ÖNCEKİ HABERLER
Neden şişmanlarız? Neden kilo alırız?
Game Of Thrones 6. sezon 5. bölüm Türkçe fragmanı yayınlandı!
Bülent Arınç'tan her satırı olay açıklama!
Merkez Bankası dolar tahmini yükseldi!
Hakkari'de hain saldırı! Şehitler var
Linet aslen nereli kaç yaşında şarkıcı Linet kimdir?
Yorumlar 7 yorum