HABER /  MEDYA

Diriliş 26. bölüm unutulmaz final sahnesi

Diriliş Ertuğrul'un final sahnesi bu akşam izleyicileri şok edecek. Diriliş final bölümünde obayı neler bekliyor. Süleyma Şah ve oğullarını neler bekliyor?

Diriliş Ertuğrul sezon finali bu akşam izleyicileri nefessiz bırakacak. Diriliş final bölümünde Sülayman Şah ve oğullarını beklenmedik bir sürpriz bekliyor. Trt 1 ekranlarının aksiyonu bitmeyen dizisi Diriliş Ertuğrul 26. bölüm fragmanı izleyicilerinin karşısına nefeslerini kesen sahneleriyle geldi. Kısa zamanda ekranların vazgeçilmezi haline gelen dizinin bu bölümünde sezon finali yaşanacak. Kaleden kaçmayı başaran Titus, kardeşinin intikamını almak için kolları sıvayacak. Engin Altan Düzyatan, Serdar Gökhan ve Hülya Darcan gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Diriliş Ertuğrul yeni bölümü sezon finaline yakışır sahneleriyle bu akşam saat 20.00'de ekranlara gelecek.

screen-shot-2015-06-17-at-9.35.42-am.png

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 26. BÖLÜMDE NELER OLACAK? 

Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde Süleyman Şah Kayıalpleri büyük bir fetih ve zaferle obalarına dönmüşlerdir. Ancak Tapınakçıların ortadan kaldırılması obaya beklenen huzuru getirmeyecektir.

screen-shot-2015-06-17-at-9.35.37-am.png

Titus kaleden kaçmayı başarmıştır. Üstad seçildiği gün yaşadığı büyük yenilgi ve kardeşi Bisol'ün Ertuğrul tarafından öldürülmesinin intikamını almak için her şeyi göze almıştır. Pervasızca Kayı Obasına sokularak Gündoğdu'yu öldürmeye teşebbüs eder.

screen-shot-2015-06-17-at-9.35.16-am.png

Ne var ki oba tarafından lanetlenen Selcan kocasını kurtarmak için kendi gövdesini siper eder. Diriliş Ertuğrul sezon finali bölümünde Ertuğrul bir yandan Titus tarafından ailesine gelecek tehditi bertaraf etmeye çalışırken bir yandan da Fırat Nehri yakınlarında bir kervansarayda gerçekleşecek olan önemli bir görüşmeye gitmek için babası ve ağabeyi ile yola çıkar. Bu görüşmenin nedeni, Kayıların başına bela olacak yeni tehdit Moğollardır. Oğuz beyleri ve Selçuklu temsilcisi Celalettin Karatay ile buluşma gerçekleşir. Ancak Titus, Oğuzlar için hayati öneme sahip bu toplantıyı sabote etmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Obaya dönüş yolunda ise Kayılar Caber Kalesi yakınlarındaFırat Nehrini geçerken Süleyman Şahın atının üzerinden nehre düşmesiyle sarsılacak, hiç beklemedikleri bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalacak ve her şey bir anda altüst olacaktır.

ÖNCEKİ HABERLER
Süleyman Demirel: 'Çoban Sülü'den Çankaya Köşkü'ne
ARŞİV ODASI: Süleyman Demirel
Abdullah Gül'den Mursi tweet'leri!
Ülkeyi değiştiren 3 milyon kişi... Kim bunlar?
Teravih namazı nasıl kılınır kaç rekat? Namaz saatleri
ALES sınav giriş belgesi çıkarma ekranı TC ile giriş
Yorumlar