HABER /  POLİTİKA

Devlet Bahçeli'nin helalleşme çağrına Adana karşılık verdi

ADANA'dan İYİ Partiye kötü haber geldi. İstifa eden İYİ Parti teşkilatı törenle MHP'ye geçti.

Abone ol

ADANA İYİ Parti İl Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa eden Veysel Ulaş, MHP Çukurova Belediye Başkan adayı Yusuf Baş'ın seçim bürosunda düzenlenen törende grup adına yaptığı konuşmada, kendilerinin vatan ve millet sevdasıyla yaşamış, siyasi gayret ve çalışmalarında bu sevdayı merkeze almış kişiler olduklarını söyledi.

Vatanını, milletini, bayrağını seven biri olduğunu ve daha önce de yabancı olmadığı yuvasına döndüğü için mutluluk duyduğunu belirten Ulaş, kendisiyle 8 il ve ilçe delegesi ile 75 parti üyesinin istifa ettiğini dile getirdi.

HELALLEŞME ÇAĞRISI
Ulaş, şöyle devam etti:

"Vatan, millet sevdasıyla yola çıktığını iddia eden İYİ Parti'nin Adana'da kuruluşunda, yayılmasında, il, ilçe yöneticisi, delege ve üye olarak görev aldık. Vatan, millet sevdasıyla yola çıktığını ilan edip makas değiştirerek vatana, millete kastedip PKK'nın iz düşümü HDP ve CHP yönetimiyle yürüyüp yoldaşlık yapan İYİ Parti'de kalmamız, bulunmamız züldür. "

DEVAMI GELECEK
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin çağrısının da yuvalarına dönüşlerinde etkili olduğunu belirten Ulaş, ilerleyen günlerde başka istifa edenlerin de olacağını savundu.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Bakan Mustafa Varank: 31 Mart sadece bir seçim değil
Kandiller 2019 ilk ne zaman Diyanet kandil günleri
Real Madrid'e kendi evinde soğuk duş!
Otomobil yıkamada oluşan zararlar artık geri alınacak
Ufla yolculuk ödülleri 2019 kategori birincisi ödülleri neler?
Şehit isimleri belli oldu mu İdlib şehitleri isimleri ve memleketleri
Yorumlar