DENİZ TEMUR / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
Oyun başladı! Türkiye Zeka Vakfı'nca bu yıl 25'nci kez düzenlenen Türkiye Zeka Oyunları Yarışması-Oyun 2020'ye başvurular başladı. Her yaştan katılıma açık olan yarışmaya tek katılım şartı da okuma yazma ve 4 işlem bilmek.
Doğa Koleji satışını bugüne kadar uzatan detay! Doğa Koleji satışı için bugün son dakika haberlerini Türkiye'nin dört bir yanındaki Doğa Koleji velileri bekliyor. Aylardır yılan hikayesine dönen Doğa Koleji'nin satışının İTÜ'ye yapılması için veliler resmen dua ediyor. Peki Doğa Koleji satışının bu denli uzamasının nedeni ne? İşte yaşananlar...
Özel okul mu devlet okulu mu işte size 2019 karşılaştırması!
Üniversite tercihi nasıl yapılmalı?
Okula başlama yaşı kaç oldu 69 mu 72 mi? Okula başlama yaşını 69'a çıkaran düzenleme iyi ama yetersiz. Okula başlama yaşı kaç, kaç olmalı tartışmaları artık 'eğitime başlama yaşı' olarak değişmeli!
Çocukların anne ve babalarından en büyük isteği! Çocuğunuzun sizden en büyük isteği ne olabilir? Uyarıyorum! Hasbro Gaming 'Ebeveyn ve Çocuk Etkileşimi Araştırması' sonuçları bizleri rahatsız edebilir!
Yaşamın ilk 1000 günü için tavsiyeler ek besin, aşı ve diğerleri Yaşamın ilk 1000 günü neden önemli, bebeğimizin ilk 1000 gününde nelere dikkat etmeliyiz? İşte araştırma sonuçları annelerin tercihleri ve uzman önerileri.