BIST 1.061
DOLAR 7,29
EURO 8,53
ALTIN 477,15
HABER /  GÜNCEL

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş Kudüs açıklaması!

Erdoğan Esenboğa Havaalanında ABD'nin Kudüs kararı için son dakika açıklamalarda bulundu. Erdoğan Trump'ın BM'yi hiçe saydığını ve kararın bölgeyi karıştırmaya yönelik olduğunu söylerek Trump'a ''sen kime yaranmaya çalışıyorsun'' diye seslendi.

Abone ol

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Yunanistan gezisi öncesi Esenboğa Havaalanında bir konuşma yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Yunanistan'a resmi bir ziyaret gerçekleştiriyor. Erdoğan Yunanistan gezisi öncesi havaalanında toplanan kalabalığa seslendi. ABD'nin Kudüs kararıyla ilgili açıklama yapan Erdoğan Trump'a ''sen ne yapmaya çalışıyorsun kime yaranmaya çalışıyorsun'' diye seslendi. Trump'ın kararının bölgeyi karıştırmaya yönelik olduğunu ifade eden Erdoğan bu konuyu Papa ve dünya liderleriyle görüşeceklerini söyledi. Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

TRUMP BM KARARINI HİÇE SAYDI

Amerika başkanı, aslında BM 1980 kararını falan adeta hiçe saymıştır. Bugüne kadar Amerika ve İsrail'den başka dünyada hiçbir ülkenin 1980 BM kararının dışında, ona aykırı bir adımı olmamıştır. Sadece bu iki ülke

Dünya liderlerinden Trump'ın Kudüs kararı büyük tepki!

burada bu şekilde direnmiştir. Sayın Trump'ın neye yaranmak istediğini anlamak mümkün değil.

TRUMP'A SESLENDİ: SEN NE YAPMAK İSTİYORSUN

Kudüs, Müslümanların, Hıristiyanların ve kısmi olarak da Musevilerin adeta ibadetgahı olarak görülmüştür bugüne kadar. Ağırlıklı olarak Müslümanların ilk kıblegahıdır. İlk kıblemizdir bizim Mescid-i Aksa. Böyle bir adımı atmak dünyada özellikle bu bölgeyi ateş çemberinin içine atmaktır. Ey Trump sen yapmak istiyorsun?

TRUMP'IN KARARI MİKSER GÖREVİ GÖRMEYE YÖNELİK

Siyasi liderler karıştırmak için değil, barıştırmak için olurlar. Şu anda sayın Trump'ın bu açıklamaları mikser görevi görmeye yöneliktir. Karıştırmaya yöneliktir, barıştırmaya değil.

Kudüs'ün önemi nedir? İsa'nın mezarı, Miraç ve Ağlama duvarı

"PAPA İLE GÖRÜŞECEĞİM"

Çarşamba günü İİT dönem başkanı olarak tüm üyeleri İstanbul'da toparlayacağız. Bunun yanında telefonlarla görüşmelerimi sürdürüyorum. Papa ile de görüşme talebim oldu, onunla da bu akşam ya da yarın sabah görüşeceğim. Onunla da bu konuyu görüşmem lazım. Sayın Putin ile de görüşmemi yapacağım. 

Veliaht prensin Kudüs ihaneti gizli pazarlık ortaya çıktı

Kudüs kararıyla ilgili 4 iddia Trump'ın amacı ne!

ÖNCEKİ HABERLER
Müge Anlı Fatma Uyanık bulundu mu umutlar gün geçtikte tükeniyor
Gülen'in Pensilvanya'daki inine girdiler işte o görüntüler
Bedelli askerlik çıkacak mı? Hükümetten açıklama
Yunan medyasına konuşan Erdoğan sözünü sakınmadı
İstanbul elektrik ne zaman gelecek planlı kesintiler
Konya'da merak edip duvar deliğinden bakan Arda gözlerinden oldu
Yorumlar 43 yorum