BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29
HABER /  POLİTİKA

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Esnaf ve sanatkarlarımıza bir müjde vermek istiyorum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ''Buradan esnaf ve sanatkarlarımıza bir müjde vermek istiyorum. Halkbank tarafından esnaf ve sanatkarlara kullandırılan Hazine ve Maliye Bakanlığı destekli kredileri 30 Haziran'a kadar 6 aylık dönemde ödenmesi gereken taksitleri ertelenecektir'' dedi.

Abone ol

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin İstanbul İl Başkanlığından, AK Parti Denizli, Mersin, Uşak 7. olağan il kongrelerine canlı bağlantıyla katıldı. Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Erdoğan'ın öne çıkan sözleri şu şekilde;

- AK Parti'nin kurucusu da sahibi de lokomotifi de bizatihi milletimizin ta kendisidir. Hep birlikte AK Parti'nin Türkiye'nin sadece son 18 yılının değil, aynı zamanda geleceğinin de partisi olduğunu göstereceğiz.

- Üzüntüyle ifade etmek isterim ki karşımıza çıkan ana muhalefet aktörlerinin ve kadrolarının hiçbiri bizimle eser ve hizmet siyaseti yarışına girmemiştir. Üzüntüyle ifade etmek isterim ki karşımıza çıkan ana muhalefet aktörlerinin ve kadrolarının hiçbiri bizimle eser ve hizmet siyaseti yarışına girmemiştir. 

- Esasen Türkiye'de CHP'ye ait bir siyaset yoktur. Hatta CHP diye bir parti olup olmadığı tartışmalıdır. Şu anda CHP'de tek adamcağız siyaseti işliyor.

- Halkbank tarafından esnaf ve sanatkarlara kullandırılan Hazine ve Maliye Bakanlığı faiz destekli kredilerin 1 Ocak 2021-30 Haziran 2021 arası 6 aylık dönemde ödenmesi gereken taksitleri ertelenecektir.

ÖNCEKİ HABERLER
Antalya'da feci kaza! 3 araç birbirine girdi yaralılar var
Erdoğan, reform paketini şubatta açıklayacak! Tüm Türkiye'yi ilgilendiren değişiklikler
WhatsApp, gizlilik sözleşmesi skandalından sonra 35 milyondan fazla kullanıcı kaybetti
Manchester United, Liverpool'u saf dışı bıraktı
Babel Galatasaray'a hayat verdi
İstanbul'da Türkiye'nin en meşhur kedisi yaptıklarıyla olay oldu! Kitabı bile yazıldı
Goldman Sachs açıkladı yeni dolar/TL tahmini konuşuluyor
Galatasaray Mostafa Mohamed'le anlaşma sağladı
Şanlıurfa'da 7 yıldır mezar almak için biriktiriyordu! 4 kadın hırsız bu hayale engel oldu
İran Dışişleri Bakanı Zarif: Azerbaycan’ın Karabağ’ı almasından mutluyuz
Yorumlar 18 yorum