BIST 1.441
DOLAR 8,46
EURO 10,27
ALTIN 501,15
MEDYA

Çukur 62. bölüm fragmanı: 2. sezon 29. bölüm

Çukur dizisi 62. yeni bölüm (2. sezon 29. bölüm) fragmanı yayınlandı. Çukur 62. yeni bölümüyle 22 Nisan 2019 Pazartesi akşamı Show TV'de olacak. Çukur'un bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Çukur 62. yeni bölüm (2. sezon 29. bölüm) fragmanı yayınlandı. Çukur'un yeni bölümünde neler olacak? Çukur 22 Nisan 2019 Pazartesi akşamı Show TV'de...

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. 'Ölene kadar mutlu' olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır.

Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Kardeş Çocukları 12. bölüm 2. fragmanı
Zengin ve Yoksul 3. bölüm 3. fragmanı
Şanlıurfa’da uzuvları kesilip yanıcı sıvıyla yakılmış ceset bulundu
Manisa'da 3 kişinin öldüğü kanlı olayda yeni detaylar
Erkenci Kuş 38. bölüm 2. fragmanı
Bir Aile Hikayesi 7. bölüm 2. fragmanı
İkizler Memo Can 22. bölüm 2. fragmanı
Kalk Gidelim 67. bölüm 2. fragmanı
Ayrıldığı kız arkadaşı ve kız arkadaşının annesini öldürüp intihar etti
19 Nisan Türkiye Gündemi yeni
Yorumlar