HABER /  MAGAZİN

Coşkun Sabah'ın canlı yayın skandalı

Coşkun Sabah reklam arasından dönüldüğünü farketmedi. Sabah ünlü sanatçılar hakkında verdi veriştirdi. Ta ki yayın bitiyor uyarısı gelene kadar.

GAZETECİLER.COM - Coşkun Sabah canlı yayında olduklarını farketmeyince büyük çamlar devirdi. A Haber'deki 'Bi Sormak Lazım' programında konuşan Sabah, hayatının skandalına imza attı.

YAYINDA OLDUĞUNU FARKETMEDİ

Reklam arasında sonra yayında olduğunu fark etmeyen Sabah, hem medya hem de sanat camiasını bombardımana tuttu. Programın sona ermek üzere olduğu uyarısı gelince Sabah yayında olduğunu anladı. "Yayında mıyız, ben off the record konuşuyordum. Büyük haber çıkacak bunlardan... Çok rahattınız siz ben de ondan reklam arasındayız sandım" dedi.

İşte off the record diye anlattıkları:

"TELEVOLE DÖNEMİ ADIMI BİR KADINLA GÜNDEME GETİRECEKLERDİ"

"Televole zamanı. Bir muhabir aradı. Şöyle dedi: "Bir bayanla kaçamak yapar gibi fiskos yapın. Biz de yakalamış gibi yapalım. Ben yenge hanıma söylerim. Muhabir prim alacak herhalde. Çünkü çok büyük bir haber bu."

"HÜLYA AVŞAR HER GÜN MEDYANIN ODAĞI OLMASA NEDİR Kİ?"

"Medyanın popçulara merakı var. Aklı başında aile sanatçılarına ilgi duymuyor. Halkın talebi var ama medya ilgi duymuyor. Ferdi Özbeğen ile Bodrum'da görüşürdük, ilgisizlikten şikayet ederdi ama büyütmezdi, içine atardı bana dert yanardı. 7 ay önce de 'Yazık oldu yıllarımıza' siteminde bulundu. Bir sanatçı hiçbir şey yapmasa bile her gün medyada olması yaşatıyor onu. Allahaşkına Hülya Avşar'ın nesi var ki? Her gün medyada olmasa medyanın ilgi odağı olmasa nedir yani Hülya Avşar?

"AJDA PEKKAN YAŞINDAKİ BİR ERKEK
SANATÇININ SÜKSESİ NEDEN OLMUYOR?"

"Ajda Pekkan kaç yaşında? 65-66 yaşında... Onun yaşında bir erkeğin sükseli olabileceğini tahmin edebiliyor musunuz? Bir örneği var mı?"

"EN GÜZEL KLİBİ DE ÇEKSEM HİÇBİR
MÜZİK KANALI YAYINLAMIYOR"

"Önce bizi demoralize ettiler sonra da 'Yeni bir şey yapmıyor' diyorlar.. 5 video klip kanalı pop klip yayınlıyor. Çok güzel klip de çeksem hiçbir kanal yayınlamıyor. Gidiyorsun benim tarzıma uymuyor diyorlar. Kral'ın dandik sadece 'Kral' yazan bir kanalı var, yeni frekans aldılar. Hiçbir yerde kurulu değil kabloluda yok, cafe otel açmaz...

"FERDİ ÖZBEĞEN BENİM ŞARKILARIMI BENDEN ÇOK SÖYLEDİ"

"Ferdi Özbeğen benim şarkılarımı benden çok söylerdi, Coşkun Sabah şarkılarına karşı bir merakı vardı. "İşte Bu Bizim Hikayemiz"i ilk önce filminde Bülent Ersoy söyledi. Daha sonra Ferdi Özbeğen okudu. Ferdi Özbeğen'in yaptıklarının bir kontenjanının olması gerek. 10 yıl albüm yapmadığı zaman hemen 'Eskimiş şarkıcı, modası geçmiş sanatçı' dememeli. Kimse Julie İglesias için dünyada modası geçmiş sanatçı lafını duyamazsınız."

"FERDİ ÖZBEĞEN'İN 18 YILINI ÇALDILAR"

"1995-2010'lar arasındaki 15-18 yıl medyadan kimse Ferdi Özbeğen'i arayıp sormadı. Hastalanana kadar dost bakımından çok zengin bir arkadaşımızdı. Erkek sanatçılar sistem içinde öğütülüyor. Bir dönem erkek şarkıcalar müthiş öğütüldü. Benim ayakta kalmam, direnmem mucize. Sihirbazlık yapmışım. Bilinçli kitlem var arkamda. Hala konser veriyorum. Ferdi Özbeğen'in 18 yılını çaldılar."

"UD ÇALARKEN BÜLENT ERSOY'UN KAPRİSİNİ ÇEKTİM"

"Ud çalarken solistlerin kaprisine uğradım. Bülent Ersoy 'Baharı Bekleyen Kumrular Gibi'yi söylerken mikrofon tutup arada bana da okuturdu, çok alkış aldığımda bozulurdu Bülent. Kadınlar matinesinde asla okutmazdı. 700 bayan var içerde, bizde yakışıklıyız tabii. Gar Gazinosu'nda bir olay yaşadım Bülent Ersoy'a gidiyordum yine. Ustalar başta oturur. Benim iskemlem orasıdır. En sağ ve en sol başta oturan daha çaylaklardır. Sol başta bir ud gördüm. Bülent Ersoy beni oraya uygun görmüş. Bu kibarcı kovma gibi.. "Rahmetli Metin Bükey geldi sen burada oturacaksın" dediler. Ben "Artık bundan sonra kimseye çalmayacağım" dedim.

ÖNCEKİ HABERLER
Özel Harekat polisi dehşet saçtı
Rihanna eski aşkına geri mi döndü?
Bakan Şahin hangi oyunu bozdu?
Haliç metro köprüsü havadan görüntülendi
BM: 'Filistinlilerin insan hakları çiğneniyor'
AÖF kayıt yenileme ücretleri hangi bölüm harç kaç para?
Yorumlar 7 yorum