BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 506,76
HABER /  MEDYA

Çilek Kokusu 7. bölüm Burak'tan aşk itirafı!

Çilek Kokusu 7. bölümde işler iyice karışıyor. Aynı evde yaşadaıklarını anlayan Aslı şimdi ne yapacak. Çilek Kokusu son bölümde Burak duygularını açıklıyor.

Abone ol

Çilek Kokusu 7. bölüm fragmanları yayınlandı. Çilek Kokusu 6. bölümde yine heyecan dorukta. Burak ile aynı evde yaşadığını öğrenen Aslı iyice köşeye çıkar ve ne yapacağını bilemez. Burak ise bu durumdan çok memmundur ve duygularını Aslı'ya açmaya karar verir. Volkan ise Burak'ın halinden hiç memmun değildir ve onu Aslı için uyarır. İşte Çilek Kokusu 6. bölümde yaşanacaklar...

screen-shot-2015-08-04-at-10.45.21-am.png

Burak’ın Aslı’ya olan hisleri iyice gün yüzüne çıkıyor.

Burak ile aynı evde yaşamaya başlayan Aslı’yı iş yerinde de bir sürpriz beklemektedir.  Babasının baskılarına dayanamayan Burak da  kulüpte çalışmaya başlamıştır.

screen-shot-2015-08-04-at-10.44.38-am.png

Burak, Aslı’nın peşini kulüpte de bırakmaz aynı yerde çalışma mecburiyeti onları her geçen zaman daha da yakınlaştırmaktadır. 

screen-shot-2015-08-04-at-10.44.20-am.png

Volkan, Burak’ın Aslı’ya olan tavırlarından rahatsız olur ve onu uyarır. Burak’ın Aslı’ya olan hisleri iyice gün yüzüne çıkmaya başlar.

ÇİLEK KOKUSU'NDA NELER OLDU?

Çilek Kokusu 4. bölümde işler yine karıştı. Aslı ile Burak'ı öpüşürken gören Volkan ne yapacağını şaşdı.  Burak ile Aslı ise Volkan'a verdikleri söz yüzünden sevgili oyununu devam ettiler

Burak'ın gözü ise hep Aslı'nın üzerindedir ve onu kuzeni Volkan'dan kıskanmaya başladı..

screen-shot-2015-07-15-at-9.10.40-am.png

Aslı istemeden de olsa Burak’a verdiği sözü tutar ve Volkan’ın sevgilisi gibi davranmaya başlar. Sevgili numarası sayesinde Aslı, Volkan’a yakın olma fırsatı bulur ve ona yakınlaşır. Bu durum Burak’ın  Aslı’yı kıskanmasına sebep olur.

screen-shot-2015-07-15-at-9.10.47-am.png

Böylelikle Burak, Aslı’ya karşı bir şeyler hissettiğini kendine bile itiraf edemese de anlamaya başlar. Aslı, bu arada oyun dahi olsa Volkan’la birlikte olduğu için çok mutlu olur. Ne yazık ki her rüya gibi bu da kısa sürer. Aslı için eve dönüş zamanı gelir. Her şeyi ve herkesi arkasında bıraktığını düşünen Aslı’yı büyük bir sürpriz beklemektedir..

screen-shot-2015-07-15-at-9.11.10-am.png

3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aslı, sevgili  numarası yapacağı kişinin Volkan olduğunu görünce neye uğradığını şaşırdı. Hayallerinin aşkı karşısındadır ve parti için onu bekliyordu.  Aynı şekilde Volkan da Aslı’yı gördüğü için şaşkındır. Hep birlikte partiye gitti.

screen-shot-2015-07-07-at-11.36.38-am.png

Partide Burak ve Aslı’yı kötü bir sürpriz bekledi. Barda kavga ettikleri Murat da partideydi ve onları gördü.
screen-shot-2015-07-07-at-11.21.19-am.png

Tekrar kavga çıkmasından çekinen Burak , Aslı’yı da alarak partiyi hemen ayrıldı. Ama bu sefer onları daha büyük bir sürpriz bekliyordu.

screen-shot-2015-07-07-at-11.36.04-am.png

Çilek Kokusu'nun oyuncularıyla ilgili şaşırtan aşk iddiası

Çilek Kokusu dizisiyle ekranların yeni ikilisi Yusuf Çim ve Demet Özdemir hakkındaki iddia gündeme bomba gibi düştü. Çilek Kokusu dizisinde Burak ve Aslı'yı canlandıran Yusuf Çim ve Demet Özdemir'in gerçek hayatta da aşk yaşadığı iddia edildi.

Star TV ekranların yayın hayatına başlayan Çilek Kokusu dizisi başrol oyuncuları; Yusuf Çim ve Demet Özdemir'in birlikte olduğu gündeme bomba gibi düştü. İki genç oyuncu, Çilek Kokusu dizisinin ilerleyen bölümlerinde de senaryo gereği aşk yaşayacak. Yusuf Çim ve Demet Özdemir birlikteliğinin yayın hayatına yeni başlayan dizinin başarısını nasıl etkileyeceği ise büyük bir merak konusu. Rol aldığı her dizide hayran kitlesini arttıran Demet Özdemir Çilek Kokusu dizisinde de büyük ilgi gördü, Ezra adlı dizideki Başkomiser rolüyle dikkat çeken Yusuf Çim ise Çilek Kokusu'nun ilk bölümünden tam not aldı. Peki, Çilek Kokusunun başrollerini canlandıran Demet Özdemir ve Yusuf Çim kimdir? Şu sıralara hem dizileri hem de birliktelikleriyle gündemde olan Çilek Kokusu başrol oyuncularının hayat hikayeleri haberimizde!

ÇİLEK KOKUSU BAŞROL OYUNCULARI

YUSUF ÇİM KİMDİR?

26 Eylül 1991'te doğan Yusuf Çim, Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde eğitim görmektedir. 2009 yılından itibaren Media Markt, Eti, Avea, Blast, İpragaz, Castrol gibi birçok markanın ve FHM dergisi katalog çekimlerinde yer almıştır. 2011 Best Model of Turkey öncesi ve sonrası birçok defile de boy gösteren Yusuf Çim, müzik alanında da faaliyet göstermiştir. 2013 Ağustos'da çıkardığı 'Olsun Bi Kere' albümünden sonra Ezra adlı dizideki Başkomiser Tek Tabanca Mustafa rolünde oynamıştır.

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?

26 Şubat 1992 yılında doğan Demet Özdemir, İlk olarak Bengü'nün dansçı kızlarından biri olmuştur. Esnek hareketleri ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu, kısa sürede Efes kızlarından biri olmayı başarmıştır. 2009'da şarkıcı Mustafa Sandal'ın "Ateş Et" klibinde dansçı kızlardan biri olan Demet Özdemir, ilk olarak Sana Bir Sır Vereceğim dizisiyle ekranlarda boy göstermiştir. Bu dizide Aylin karakterine can veren Demet Özdemir, sonrasında "Kurt Seyit ve Şura" dizisinde Alya karakterini canlandırmıştır. Son olarak 2015 yılında gösterime giren "Tut Sözünü" filminde rol alan genç oyuncu ilk başrol deneyimini Çilek Kokusu ile yaşamaktadır.

ÖNCEKİ HABERLER
Gaziantep Karakamış Ovası özüne dönecek
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Memur zammı görüşmeleri bir ilk yaşanabilir!
Yeni Kara Kuvvetleri Komutanı Salih Zeki Çolak kimdir?
CHP'den flaş AK Parti koalisyon açıklaması
Rusya: Obama füze kalkanı konusunda yalan söylemiş
İstanbul'da elektrik kesintisi Bu ilçelere dikkat
Fethiye'de bizi askere alın eylemi
Sahilde cinsel ilişkiye girdiler hem de...
Vanlı şehidin cenazesinde Kürtçe ağıt
Yorumlar