HABER /  MEDYA

Cennet'in gözyaşları 11.bölüm fragmanı son bölümde neler oldu?

Cennet'in gözyaşları 11.yeni bölüm fragmanı şimdiden merak edilmeye başlandı. 3 Aralık 2017'de 11.bölümüyle ekrana gelecek olan Cennet'in Gözyaşları'nda bu hafta neler olacak? Cennet'in Gözyaşları yayınlanan son bölüm özeti internethaber'de.

ATV'de pazar günleri ilgiyle izlenen dizisi Cennet'in Gözyaşları yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 10.bölümüyle dün akşam ekrana gelen Cennet'in Gözyaşları'nda neler oldu? Gelin hep birlikte bakalım.

Cennet'in Gözyaşları 10. bölümde Cennet, öz annesinin kendisine oynadığı oyunun farketti. Annesinin kim olduğunu öğrenmeden hiçbir yere gitmedi. Cennet'in Gözyaşları 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

CENNET'İN GÖZYAŞLARI 11.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

CENNET'İN GÖZYAŞLARI SON BÖLÜM NELER OLDU?

Cennet öz annesinin kendisine oynadığı oyunu öğrenmiştir. Annesinin kim olduğunu öğrenmeden hiçbir yere gitmeyecektir. Annesini ararken ona Selim de yardım eder. Selim'in iyiliği için onu terk etmiştir Cennet ama bunun aslında ne kadar yanlış olduğunun farkına varır. Yıllar sonra kavuştuğu Ali'dir Selim ve ona arkasını dönmeyecektir. Selim gerçekleri hatırlayana kadar aşkına, Selim'e sıkı sıkıya sahip çıkacaktır. Bunun için Cengiz'i, Nilgün'ü ve herkesi karşısına almaya da hazırdır.

Arzu ve Melisa için Cennet'in gitmemesi yine büyük bir sorundur. Melisa artık daha kötücül yollara başvurmaya karar verir. Bu işi kökünden çözecektir... Ama Arzu için durum daha kritiktir. Cennet yeniden peşine düşmüştür ve daha da kötüsü artık Rıza da bu işin peşindedir. Cennet'e annesini bulması konusunda yardım edecektir... İşler daha da sarpa sarmışken olabilecek en kötü şey olur. Arzu'nun sakladığı sırlara bir yenisi daha eklenecektir ve bu defaki en ağır suçlardan biri olacaktır!

ÖNCEKİ HABERLER
Kalp Atışı 22.bölüm fragmanı Ali Asaf öldü mü?
Bizim Hikaye 12.yeni bölüm fragmanı Barış diziden ayrılıyor mu?
Suriye'nin kaderini belirleyecek kongre ertelendi
Binali Yıldırım, Boris Johnson'u kabul etti
Ankapark kaldırılacak mı? Başkan Tuna açıkladı
Cemreler ne zaman düşüyor 2020 ilk cemre düşme tarihi
Yorumlar