BIST 1.524
DOLAR 7,44
EURO 9,00
ALTIN 438,86
HABER /  GÜNCEL

Bu ülkeden utanıyorum yazısı Akpınar'a mı ait?

Ünlü oyuncu Metin Akpınar, bir süredir imzasıyla sosyal medyada dolaşan "Yalan yok, bu ülkeden utanıyorum" başlıklı yazının kendisine ait olmadığını açıkladı.

Abone ol

Metin Akpınar, Facebook ve Twitter'da olay olan “Yalan yok, bu ülkeden utanıyorum” yazısının kendisine ait olmadığını belitti.

Cumhuriyet’e konuşan Akpınar, Akpınar’ın imzasıyla sosyal medyada bir süredir dolaşan ve Akpınar’ın kimi yerlerde sertçe eleştirilmesine neden olan yazı şöyle:

“Burunlarının dibinde bir halk katledirken kör olanlardan utanıyorum. Pişkin pişkin uydurma terörizm edabiyatı yapan devlet büyüklerinden utanıyorum. Güce tapan sıradan insanlardan utanıyorum. 

Yalan yok !

Halkların kardeşliğini göstermesinini bilmeyenlerden utanıyorum. Eski zamanda kahraman olmuş, ama şimdiki zamanda iktidarın kölesi olmuş solcu artıklarından utanıyorum. Hırsızlığa göz yuman bu ülkenin savcılarından utanıyorum.

Yalan yok !

Haksızlığı haklılık gibi gösteren iktidar medyasısından tiksiniyorum. Dini ahlak kalkanı olarak kullanan,özel yaşamlarında rezillik sultanı olanlardan utanıyorum.

Yalan yok !

En fazla neden utanıyorum biliyor musuz? Yüreklerinde bir damla sevgi kırıntısı olmayanların sevgi sözcüğünü sürekli kullanarak o değerli şeyi eskitmesinden utanıyorum.

Yalan yok !

Bu ülkenin sessizliğinden utanıyorum!”

ÖNCEKİ HABERLER
Bacağı kırılan Katar Emiri için dokuz uçak kalktı
Davutoğlu'nun ziyareti iptal işte nedeni
Ahmet Hakan’dan Demirtaş’a: Kandırdın bizi!
Irak Başbakanına roketli saldırı!
Hindi fiyatları ne kadar-2016 hindi fiyat listesi
İstanbul Valiliği kar açıklaması yaptı dikkat!
HDP flaş özerklik açıklaması geri adım yok!
Nazlı Çelik'ten Ozan Güven açıklaması! Aşk mı yaşıyor?
HDP'li Figen Yüksekdağ'dan özerklik mesajı!
Şırnak'ta uzman çavuşa silahlı saldırı
Yorumlar 6 yorum