HABER /  MEDYA

Bu Tarz Benim reyting galibi kim elendi?

Bu Tarz Benim rating kapışmasının galibi Show TV mi TV8 mi oldu? Kim elendi sorusunun yanıt bulduğu eleme gecesinde Bu Tarz Benim sürprizi.

Abone ol

Show TV ve TV8 arasında kavga çıkaran Bu Tarz Benim yarışması rating savaşı da çıkardı. TV8 eleme gecesini ünlüler geçidine çevirdi, Show TV ise kim elendi sorusunun yanıt bulduğu geceyi Bülent Ersoy ile kotardı. Bu Tarz Benim rating yarışının ise bu kez mutlak galibi olmadı.

Show TV Bu Tarz Benim eleme gecesinde TOTAL grubunda birinci olurken Acun Ilıcalı 'nın kanalı genel ratinglerde rakibini yine geçemedi. Show TV 16. olup 19. sıraya yerleşen TV8 kanalını geçti. AB grubunda ise TV8 atağa geçti ve geçen haftanın rövanşını aldı.

BU TARZ BENİM TOTAL RATINGLERİ

bu-tarz-benim-rating-kim-elendi.jpg

AB GRUBU BU TARZ BENİM RATINGLERİ
Kaliteli izleyici profilinin olduğu AB grubu ratinglerinde ise tablo tam tersine döndü. Bu kez TV8 kanalı Show TV'yi geçti. Tv8 ratingde 16. sıraya otururken Show TV ise 19. sırada kaldı.

bu-tarz-benim-eleme-gecesi-ab-grubu.jpg

TV8 BU TARZ BENİM 'DE BU HAFTA KİM ELENDİ?

Bu Tarz Benim jürisinden en düşük puanı alan Gülşah Yanar elenmek üzere jürinin önüne çıkan ilk isim oldu. Ardından Bu Tarz Benim kızları gitmesini istedikleri arkadaşlarının ismini verdiler. Melisa Şahin ile birlikte Maria Surina gitsin denilen isimler oldu. Gitmesi yönünde en çok oy verilen isim ise Maria Surina oldu. Haliyle jürinin önüne gelen isim Gülşah ile birlikte Maria Surina oldu.
Yarışmacılar Emel , Zeynep ve Nazlı 'nın isimlerini hafta içinde taç aldıkları için söylenemedi.

TV8 BU TARZ BENİM JÜRİSİ KİMİ ELEDİ?
Nur Yerlitaş Gülşah Yanar elensin dedi.
İvana Sert 'Gülşah Yanar elensin' dedi.
Uğurkan Erez 'Maria Surina elensin" dedi.
Kemal Doğulu 'Gülşah gitsin' dedi.
Bu Tarz Benim jürisinin oylarıyla giden isim Gülşah Yanar olunca konuk jürinin oyuna gerek kalmadı. Gülşah Yanar 'bunu bekliyordum" dedi ve yarışmacılar ile jüriye veda etmeden stüdyodan çıktı.
 
SHOW TV BU TARZ BENİM 'DE BU HAFTA KİM ELENDİ?

Show TV'deki Bu Tarz Benim yarışması bu hafta da kim elendi sorusundan çok Bülent Ersoy'un fırçasıyla öne çıktı. Bu hafta İrem Özcan 'ın elendiği Show TV'deki Bu Tarz Benim 'de ünlü sanatçı yine bir yarışmacıya patladı. Öyle ki hızını alamayıp sunucu Ebru Akel 'i de haşladı. "Bu özür kabul edilirse ben burda oturmam" dedikten 1 dakika sonra bambaşka bir tavır sergilemesi ise 'Bülent Ersoy reyting patlaması mı yaptı' sorusuna akıllarda bıraktı.

Bu Tarz Benim kızlarından Aygün Aydın kıyafetini eleştiren Cemil İpekçi'ye 'neyini beğenmediniz" diye sorunca öfke patlamasına şahit oldu.

SANA HESAP MI VERECEĞİM DİYE BAĞIRDI
Mikrofonu kapan Bülent Ersoy "Çenesi çok kuvvetli. Bu kadar 70 milyonun önüne çıkıyorlar ve o kadar insanların içinde babası yaşındaki insana böyle soru sorarak fütursuz bir ifadeyle 'neyi beğenmediniz'... Sana hesap mı vereceğim neyi beğenip beğenmediğimi. Hadi sor bakalım şimdi bana..." diye bağırdı.

KIZ STÜDYODAN GİDİNCE EBRU AKEL 'İ FIRÇALADI
bu-tarz-benim-show-tv-eleme-gecesi.20150201012132.jpgGenç kız bunun üzerine koşarak stüdyodan çıkıp gitti. Sunucu Ebru Akel ortamı yatıştırmaya kalkınca bu kez de Bülent Ersoy onu fırçaladı ve "Siz hoş mu karşılıyorsunuz koskaca insana yaptığını. Bu özür olarak değerlendirilirse ben asla burda oturmam. Ne demek hanımefendi. Seyrederken izlerken buz kestim. Ve benim kanalım. Niye benim kanalımda böyle bir şey olsun" diyerek rest çekti.

PATLADIĞI HIZLA SÖNDÜ
Daha sonra stüdyodan ayrılan Aygün Aydın yayına dönünce Bülent Ersoy , Cemil İpekçi 'nin eleni öptürdü. Bu kez de genç kızı 'çok genç daha' diyerek sarılıp öptü. Bülent Ersoy 'un öfkesinin böyle hızlı bir şekilde yatışması da 'acaba reyting şovu mu' çekti sorusunu akıllarda bıraktı.

ÖNCEKİ HABERLER
Kulislerde dolaşan çılgın iddia! HDP'ye büyük destek!
Haşim Kılıç'tan flaş açıklama: O dönem kapandı!
Çipras ateşi o ülkeye de sıçradı!
Mısır'da darbe karşıtı 183 sanığa idam
İran uzaya dördüncüsü gönderdi
Türkiye kapıları açtı Edirne'de göçmenler Yunanistan sınırına yürüyor işte o görüntüler
Yorumlar